Mieszkaniec o regulacji świateł na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Bałtyckiej: Podejrzewam, że czujki są źle ustawione

Mieszkaniec o regulacji świateł na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Bałtyckiej: Podejrzewam, że czujki są źle ustawione
Mieszkaniec ma spore wątpliwości odnośnie prawidłowości funkcjonowania świateł na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Bałtyckiej. – Jeżdżę ostatnio do pracy przez przejście graniczne Ahlbeck i dojeżdżając do świateł na ww. skrzyżowaniu światła zmieniają się na czerwone od ulicy Wojska Polskiego pomimo ze na ulicy Bałtyckiej nie stoi żadne auto, a z tego co widać regulowane jest na sensory czy czujki ruchu – opisuje mieszkaniec.

———————————————————————-W ostatnim czasie często zdarza się, że kierowcy jadący ulicą Wojska Polskiego w kierunku granicy muszą uzbroić się w cierpliwość.

– Ze względu na zamknięte przejście graniczne w Garz rano zauważa się wzmożony ruch ulica Wojska Polskiego a zmieniające się światła na czerwone utrudniają ruch powodując przestoje na ulicy Wojska Polskiego – dodaje mieszkaniec.

Jak twierdzi teraz sytuacja jest jeszcze do wytrzymania ale w sezonie letnim będzie to już spore utrudnienie.

– Podejrzewam, że czujki albo są źle ustawione albo są aktywowane przez poruszających się pracowników na przyulicznych straganach. Podobnie dzieje się już tez na wjeździe do nowego centrum handlowego przy granicy – podsumowuje mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl