Mieszkanka: Gdzie jest firma, która od 30 lat dbała o zieleń w naszym mieście?

Mieszkanka: Gdzie jest firma, która od 30 lat dbała o zieleń w naszym mieście?
Do naszej redakcji napisała jedna z mieszkanek, która dostrzega istniejący problem zaniedbania naszego miasta.

– Widzimy wszyscy co dzieje się w naszym mieście : zarośnięte drogi, niewidoczne znaki, przy chodnikach, wysoka nieskoszona trawa, pełno chwastów, moim zdaniem zaistniała sytuacja jest niedopuszczalna.Kto jest za to odpowiedzialny? Droga do Kariborza jest bardzo niebezpieczna, na Ognicy trawa wysoka nie widać czy jedzie coś z naprzeciwka. Nie widać nawet słupków hektometrycznych, są tak zarośnięte trawą.
Mieszkanka: Gdzie jest firma, która od 30 lat dbała o zieleń w naszym mieście? [1]

W Przytorze drzewka pousychane, ulice zarośnięte. Tak samo w centrum. Nie wiem o co tu chodzi, jesteśmy kurortem i jak możemy do takich sytuacji dopuszczać? Gdzie jest firma która od 30 lat dbała o wygląd zieleni w naszym mieście? Mieszkanka: Gdzie jest firma, która od 30 lat dbała o zieleń w naszym mieście? [2]

Trawa była skoszona, miasto wyglądało estetycznie, przecież problem z komarami to tez zasługa wysokich traw, nie można spokojnie z dziećmi wyjść na spacer do parku. Wstyd mi za nasze władze , za ich bezradność! Nie radzą sobie to może czas na zmiany ?? Jesteśmy bardzo ciekawi co władze zrobią z zaoszczędzonymi pieniędzmi? Może nagrody na koniec roku ? Obudźcie się wreszcie! Otwórzcie oczy i coś wreszcie zróbcie! Wstyd nam jako mieszkańcom za nieporadność naszych władz! I wygląd naszego zarośniętego miasta – napisała pani Dorota.
źródło: www.iswinoujscie.pl