Mieszkanka: Zardzewiała „atrakcja” straszy na nowo wyremontowanej promenadzie!

Mieszkanka: Zardzewiała „atrakcja” straszy na nowo wyremontowanej promenadzie!
Zegar wodny był chwilową atrakcją nowej promenady. Zabłysnął kolorowymi światełkami, zaszumiał tryskającą wodą, posłużył jako tło pamiątkowych zdjęć i…się skończył. Jednosezonowy bubel działał krócej niż najtańsze oświetlenie choinkowe, choć tani nie był. Próbowano stwarzać pozory "konserwacji", "remontu", aż wreszcie atrakcja promenady zmieniła się w znak indolencji naszych władz. Teraz zegar wodny już tak dalece nie przypomina oryginału, że turyści nieznający stanu pierwotnego, mogą snuć domysły "co autor miał na myśli". No właśnie, co miały na celu osoby z magistratu, które pozwoliły na taką kosztowną jednorazową tandetę?

– Spacerując po nowej promenadzie nie sposób nie zauważyć tej niby atrakcji, która straszy z daleka swoim wyglądem, strach do tego podchodzić, bo nie wiadomo jakie nas czekają "atrakcje"? Miał to być kolorowy zegar wodny i kolorowy to on jest, z przewagą koloru rdzy!
Mieszkanka: Zardzewiała „atrakcja” straszy na nowo wyremontowanej promenadzie! [1]

Widać gołym okiem, że ta zabawka długo już nie pociągnie, jeśli w ogóle ruszy…- napisała mieszkanka, która przysłała zdjęcia.
źródło: www.iswinoujscie.pl