Moneybagg Yo i GloRilla prezentują wspólny singiel

01/16/23

Moneybagg Yo i GloRilla prezentują wspólny singiel

Raperzy z Tennessee łączą siły w nowym singlu „On Wat U On”. Premierze towarzyszy teledysk, w którym widzimy spierającą się parę. Jak znów zaufać ukochanej osobie, gdy w grę wchodzi niewierność?

Teledysk do „On Wat U On” i zaciekła kłótnia głównych bohaterów przypominają wciągający serial. Bagg narzeka na podejrzliwość swojej dziewczyny i trud, jaki trzeba włożyć w związek, aby ten przetrwał zdradę. GloRilla dobrze jednak zna jego zagrywki i nie daje za wygraną.

„On Wat U On” jest następstwem „Quickie”, którym Moneybagg Yo podzielił się w zeszłym miesiącu. Wcześniej twórca hitów pojawił się na składance CMG „Gangsta Art”. Stworzony z Yo Gotti, Mozzy i Lil Poppa utwór „Big League” został oficjalną piosenką finału NBA 2022. Moneybagg Yo dał się również poznać jako wyśmienity mentor: jego artysta BIG30 znalazł się ostatnio na liście Freshman Class magazynu „XXL”.

W ciągu zaledwie kilku lat Moneybagg Yo osiągnął niewiarygodny sukces. Raper ma na koncie sporo nominacji (np. do Billboard Music Awards czy iHeartRadio Awards), uznanie najważniejszych publikacji (Pitchfork, „New York Times”), a także współprace z największymi artystami, m.in. z Kanye Westem, 2 Chainz czy YG – z tym ostatnim wystąpił niedawno u Jimmy’ego Fallona.

Bagg jest gotowy na kolejny hit. Z pewnością pomoże mu w tym pochodząca z jego miasta GloRilla, której wkład w „On Wat U On” jest nieoceniony. 23-letnia artystka wydała niedawno EP-kę „Anyways, Life’s Great…”, a 2022 rok zakończyła współpracą z Latto i Gangsta Boo, „FTCU”.
Źródło: Universal Music Polska