Myśl jak facet! Waleczna Eyelar w nowym singlu

50a7097ce12d5fb81f36d94ca15c18cb

02/17/23

Myśl jak facet! Waleczna Eyelar w nowym singlu

Urodzona w Iranie, wychowana w Holandii oraz mieszkająca w Londynie artystka prezentuje nowy, przeciwstawiający się patriarchatowi singiel „Think Like A Man”.

Utwór nawiązuje do poprzedniego singla „Till You Hate Me”. Cechuje go podobna odwaga i dynamiczna energia, jednocześnie zachowując zamiłowanie Eyelar do popowych melodii.

Premierze singla towarzyszy oficjalny teledysk w reżyserii Talii Beale. Efektowna gra o władzę między płciami stanowi ukłon w stronę walecznych irańskich kobiet.

Eyelar komentuje wydawnictwo: „«Think Like A Man» to piosenka, którą powinnam napisać już dawno temu – jako piosenkarka i autorka tekstów w przemyśle muzycznym, ale i jako Iranka. W pewnym sensie napisała się sama, kiedy znalazłam się w studiu z producentką i autorką tekstów, co jest dość rzadkim zjawiskiem w tym przemyśle. To opowieść o zmęczeniu uciskiem patriarchatu. Nie byłaby jednak piosenką Eyelar bez nieco zuchwałego tekstu”.

Czerpiąc inspirację z artystów takich jak Madonna, Nirvana, Paramore i Oasis, Eyelar spędziła swoje młodsze lata na doskonaleniu umiejętności pisania piosenek. Po przeprowadzce do Londynu jej talent został szybko odkryty przez społeczność autorów tekstów. Wkrótce zaczęła pracować z niektórymi z największych nazwisk, w tym z Bastille, Charli XCX, Little Mix, Camilą Cabello, Davidem Guettą, Demi Lovato i producentem Fred Again.

Sukces Eyelar został dodatkowo wzmocniony niezwykle popularnym singlem „Dopamine” z niemieckim producentem Purple Disco Machine. Utwór zebrał ponad 100 milionów streamów i znalazł się na listach przebojów w Polsce, Austrii, Belgii, Holandii i Niemczech.

Eyelar występowała niedawno w ramach supportu L. Devine i UPSAHL. Singiel „Think Like A Man” podkreśla jej pozycję liderki nowej fali artystów alt-popu w Wielkiej Brytanii.
Źródło: Sony Music Poland