Na krótko można?

Świnoujście – iswinoujscie.pl » Na krótko można?

iswinoujscie.pl • Sobota [17.10.2020, 16:24:06] • Świnoujście

Na krótko można?

fot. Czytelnik

Kierowca zaparkował samochód na chodniku, uniemożliwiając pieszym swobodne poruszanie się. O „mistrzu kierownicy” poinformował Czytelnik.

– Przesyłam kolejnego asa parkowania w Świnoujściu. Auto zostało zaparkowane na (chwilę 10 minut), co nie zmienia faktu, że miejsce najlepsze z możliwych.

źródło: www.iswinoujscie.pl

■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 15.10.20 pow. Świnoujście – 7 osób (1 dziecko, 1 młoda kobieta, 2 kobiety w średnim wieku, 2 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna) ■ Świnoujski urząd miasta pracuje normalnie, choć w reżimie sanitarnym. Przy wejściu znajdują się pojemniki do dezynfekcji rąk, po urzędzie można poruszać się wyłącznie z zakrytymi ustami i nosem. Po stwierdzeniu pozytywnego wyniki testu na COVID-19 u zastępcy prezydenta miasta, część pracowników, zgodnie z wytycznymi Sanepidu, pozostaje na kwarantannie. Na kwarantannie przebywa m.in. drugi zastępca prezydenta, sekretarz miasta, pracownik sekretariatu oraz naczelnicy wydziałów podlegających bezpośrednio pierwszemu zastępcy prezydenta ■ Discovery Channel wyemituje program o zatonięciu promu Heweliusz. Jak informuje Marta Jerzykowska z TVN, stacja Discovery Channel nakręciła 6-odcinkowy serial dokumentalny o największych polskich katastrofach. Jeden z odcinków traktuje o zatonięciu promu Jan Heweliusz. Powstała z tego bardzo emocjonująca produkcja, której pierwszy odcinek na antenie już w poniedziałek 19 października

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl