Najlepsza koncertówka The Rolling Stones już w sprzedaży

02/10/23

Najlepsza koncertówka The Rolling Stones już w sprzedaży

Jeden z najlepszych koncertowych zespołów na świecie zasługuje na najlepszy album z największymi hitami na żywo i „GRRR Live!” właśnie to zawiera. Nowa koncertówka The Rolling Stones już w sprzedaży i w serwisach cyfrowych.

Na polskim rynku wydawnictwo jest dostępne w następujących formatach: 3LP czarny, 3LP biały, DVD + 2CD, BluRay+ 2CD oraz w digitalu. Wersje Blu-ray i cyfrowe zawierają nagrania w jakości Dolby Atmos.

The Rolling Stones świętowali swoją złotą rocznicę w 2012 i 2013 roku, wyruszając w trasę 50 & Counting Tour, składającą się z 30 koncertów w Ameryce Północnej i Europie. 15 grudnia 2012 roku zespół wystąpił na scenie w Prudential Center w Newark w stanie New Jersey na finał czterech koncertów w rejonie Nowego Jorku. Gościnnie wystąpili The Black Keys („Who Do You Love?”), Gary Clark Jr i John Mayer („Going Down”), Lady Gaga („Gimme Shelter”), Mick Taylor („Midnight Rambler”) i bohater z rodzinnego miasta, Bruce Springsteen („Tumbling Dice”). Koncert okazał się jednym z najbardziej pamiętnych występów w historii zespołu.

Od czasu pierwszej emisji w systemie pay-per-view w 2012 roku, koncert nie był dostępny dla fanów aż do teraz. Koncert został ponownie zmontowany, a dźwięk zremiksowany. Trzy piosenki z koncertu z 13 grudnia (również w Newark) są dostępne jako bonusy na DVD i Blu-ray: „Respectable” (z Johnem Mayerem), „Around And Around” i „Gimme Shelter”.

„GRR Live!” – lista utworów:

CD1

1. Get Off Of My Cloud

2. The Last Time

3. It’s Only Rock ‘n’ Roll (But I Like It) 

4. Paint It Black

5. Gimme Shelter (feat. Lady Gaga) 

6. Wild Horses

7. Going Down (feat. John Mayer i Gary Clark Jr) 

8.  Dead Flowers

9. Who Do You Love? (feat. The Black Keys)

10.  Doom And Gloom

11.  One More Shot

12.  Miss You

13.  Honky Tonk Women 

14. Band Introductions

CD2

1. Before They Make Me Run 

2. Happy

3. Midnight Rambler (feat. Mick Taylor)

4. Start Me Up 

5. Tumbling Dice (with Bruce Springsteen)

6. Brown Sugar

7. Sympathy For the Devil

8. You Can’t Always Get What You Want

9. Jumpin’ Jack Flash

10. (I Can’t Get No) Satisfaction

 
Źródło: Universal Music Polska