Nastały piękne czasy. Carly Rae Jepsen wydaje nowy album

07/28/23

Nastały piękne czasy. Carly Rae Jepsen wydaje nowy album

Koniec z samotnością – pora na „The Loveliest Time”!

Carly Rae Jepsen świętuje kolejną premierę. Wydany w zeszłym roku „The Loneliest Time” doczekał się kontynuacji z serii Side B, na której znalazło się 12 nowych utworów, w tym ostatni singiel „Shy Boy”. Koniec z samotnością – pora na „The Loveliest Time”!

Jepsen spędziła ostatnie 10 miesięcy w trasie, jednocześnie pracując w studiu nad piosenkami, które narodziły się w czasach izolacji. Zwerbowała zespół zaufanych współpracowników – m.in. Johna Hilla, Patrika Bergera, Rostama Batmanglija i Kyle’a Shearera – i stworzyła jedyny w swoim rodzaju album „The Loveliest Time”.

Projekty Side B od zawsze pomagały zanurzyć się w proces twórczy artystki, ale „The Loveliest Time” znacznie wyróżnia się na tle jej poprzednich wydawnictw. Introspektywny i żywiołowy krążek „The Loneliest Time” był następstwem „Dedicated” (2019) i „Dedicated Side B” (2020), a także chwalonego przez krytyków projektu „E*MO*TION” z 2015 roku, na którym znalazły się przeboje „Run Away With Me” i „Your Type”.

Premiera „The Loveliest Time” zbiega się z letnią trasą koncertową. Poza występami jako support boygenius oraz festiwalami (w tym Lollapalooza i Osheaga), Carly zaplanowała kilka wyjątkowych show w Los Angeles i Nowym Jorku. Wszystkie cztery – po dwa w każdym mieście – natychmiast się wyprzedały, dlatego artystka zmuszona była dodać kolejną datę w LA.

10 sierpnia Carly wystąpi na nowojorskim Times Square w ramach serii Good Morning America: Summer Concert Series.
Źródło: Universal Music Polska