„Nastoletni dwudziestolatek”: Barnim prezentuje swoją debiutancką płytę

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/21/24

„Nastoletni dwudziestolatek”: Barnim prezentuje swoją debiutancką płytę

Barnim wydał swój debiutancki album „Nastoletni dwudziestolatek”, w którym eksploruje swoje osobiste doświadczenia i marzenia. Album jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych!

„Nastoletni dwudziestolatek” to czternaście kompozycji, w których Barnim prezentuje swoją bardziej romantyczną naturę. Zbiór utworów, które opowiadają o doświadczeniach, marzeniach i przemyśleniach artysty. Muzycznie to bezpretensjonalny, melodyjny indie pop, który wyróżnia wyjątkowa paleta brzmień i dopieszczona produkcja. Na płycie znajdziemy wszystkie dotychczas wydane single Barnima, w tym ciepło przyjęte utwory „Kwiaciarka”, „Niepoważny” i „Fioletowe niebo”. Niewątpliwą ozdobą albumu są też kompozycje nagrane z Hanią („Własne prawdy”) i Gverillą („Nie zawsze wszystko”).

W ramach premiery płyty, Barnim wystąpi na żywo 21 czerwca o 20:30 w Przystani Nowa Fala w Warszawie. 

Barnim jest wszechstronnym artystą, który wyróżnia się zarówno jako muzyk, jak i producent muzyczny. Grał w najlepszych londyńskich klubach, takich jak XOYO, Ministry of Sound i Maddox. W Polsce współpracował z braćmi Kacperczykami i Tymkiem, występował na festiwalach Open’er i SBM.