„Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” – zachodniopomorscy policjanci oddają krew

Świnoujście – iswinoujscie.pl » „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna” – zachodniopomorscy policjanci oddają krew


iswinoujscie.pl • Wtorek [24.11.2020, 12:49:02] • zachodniopomorskie

„Nasza Krew - Nasza Ojczyzna” - zachodniopomorscy policjanci oddają krew

fot. Policja

Na członków Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK „OPP Szczecin” zawsze można liczyć. Tym razem odpowiedzieli na apel otwartej akcji pn. ” Nasza Krew- Nasza Ojczyzna” i pomimo pandemii po raz kolejny „podzielili się” tym, co mają najcenniejsze. 13,5 litra krwi trafi do potrzebujących.

W dniu 23 listopada 2020 r. członowie Klubu HDK PCK przy OPP w Szczecinie, na zaproszenie Klubu HDK PCK „Granica” przy SG w Szczecinie, wzięli udział w otwartej akcji honorowego krwiodawstwa pn. „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”.

Pomimo pandemii licznie odwiedzili zorganizowany w placówce Straży Granicznej w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej punk pobrań. Dzięki ich zaangażowaniu kolejne 13,5 litra bezcennego daru życia trafi do potrzebujących.

„Nasza Krew - Nasza Ojczyzna” - zachodniopomorscy policjanci oddają krew

fot. Policja


Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „ OPP Szczecin” / zespól prasowy KWP w Szczecinie

(zdjęcia udostępnione z posta użytkownika Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK „OPP Szczecin”)

■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. – planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 – 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■

■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. – planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 – 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 – letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia”S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” – 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. – Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. – Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej – alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl