Nathan Evans zmienia kurs w „Catch You When You Fall”

03/17/23

Nathan Evans zmienia kurs w „Catch You When You Fall”

Zmiana kursu wymaga sporej odwagi, bowiem strach przed porażką może być paraliżujący. Nathan Evans widzi jednak szansę w takiej sytuacji. Tak właśnie powstał najnowszy singiel „Catch You When You Fall”.

Na początku 2021 roku Nathan Evans sprawił, że szanty pierwszy raz od dawna trafiły do mainstreamu. Wokalista zgromadził setki tysięcy wyświetleń na TikToku i z dnia na dzień stał się internetową sensacją. Licząca 150 lat szanta „Wellerman” trafiła na szczyt list przebojów w 10 krajach.

Jeszcze niedawno Nathan Evans był listonoszem pracującym w Glasgow. Dziś 28-letni artysta wyrusza w nieznane z nowym singlem. Tym samym zachęca fanów, aby wykorzystywali dane im szanse. Jedno jest pewne – złapie nas, jeśli się potkniemy. Jak mówi: – Wszyscy ponosimy czasem porażkę podczas podróży zwanej życiem, ale tylko ci, którzy idą naprzód, mogą osiągnąć sukces.

Poruszający fortepian i wyjątkowy głos Nathana podkreślają przesłanie „Catch You When You Fall”. Artysta nie tylko zachęca słuchaczy do działania, ale i zabiera nas w osobistą podróż, która przyniosła mu wiele nowych wyzwań.
Źródło: Universal Music Polska