Netto ponownie wydłuża godziny pracy sklepów

Netto ponownie wydłuża godziny pracy sklepów
Sieć Netto po raz kolejny podjęła decyzję o wydłużeniu godzin otwarcia swoich sklepów. Nowy harmonogram, wprowadzony z myślą o bezpieczeństwie i komforcie kupujących, będzie obowiązywał od maja do września.

Od maja do września włącznie większość placówek Netto (z wyjątkiem niektórych sklepów z ograniczeniami administracyjnymi) będzie otwarta w dni powszednie od godziny 6 rano aż do godziny 23. Jednocześnie w lipcu i sierpniu funkcjonowanie niektórych sklepów Netto zostanie wydłużone nawet do godziny 24.

Niewielka liczba niedziel handlowych latem (brak w lipcu i zaledwie jeden taki dzień w sierpniu) sprawiają, że możliwości robienia zakupów są często ograniczone. Wydłużenie godzin pracy sklepów Netto pozwoli klientom na swobodne zrobienie zakupów niemalże o dowolnej porze.

Dodatkowo dłuższe godziny pracy pozwolą rozłożyć ruch w sklepach i ograniczyć liczbę osób przebywających w jednym momencie w danej placówce. Tym samym wprowadzone rozwiązanie przyczyni się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa klientów w czasach pandemii Covid-19.

W niedziele handlowe w maju, czerwcu i wrześniu sklepy Netto będą otwarte w godzinach 8 20. W sierpniu większość sklepów Netto będzie w niedzielę handlową otwarta w godzinach 8–20. Niektóre placówki będą w tym dniu otwarte w godzinach 6–22, 6–23, a nawet 6–24. Standardowe godziny pracy sklepów powrócą w październiku.

Więcej informacji o ofercie sieci handlowej Netto na:
• Stronie www: netto.pl
• Profilu na Facebooku: Netto Polska

Ewa Zaborska
Project Executive

Źródło: iswinoujscie.pl