Netto z dodatkową ofertą artykułów szkolno-biurowych last minute

Netto z dodatkową ofertą artykułów szkolno-biurowych last minute
Już w tym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Początek września to ostatni moment na skompletowanie niezbędnego wyposażenia szkolnego. W odpowiedzi na potrzeby poszukujących oszczędności klientów Netto przygotowało specjalną ofertę promocyjną, w której elementy wyprawki szkolnej będą od 2 września przecenione aż o 30 proc.!

Specjalnie z myślą o osobach, które nie zdążyły zrobić zakupów przed początkiem roku szkolnego lub pragną uzupełnić wyprawkę szkolną o brakujące elementy, Netto przygotowało kolejną odsłonę oferty artykułów szkolno-biurowych w niezwykle atrakcyjnych cenach.

– Widzimy, że nasi klienci coraz częściej przychodzą do sklepów Netto po coś więcej niż tylko zakupy spożywcze.

Fakt, że nasza tzw. non-foodowa oferta cieszy się rosnącą popularnością, to dla nas powód do dużej satysfakcji – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

Uwagę klientów Netto przyciągają w największym stopniu podstawowe elementy wyposażenia uczniów.

– Duże zainteresowanie klientów artykułami takimi jak zeszyty i wszelkie przybory, a więc kredki, flamastry czy ołówki, to wynik przede wszystkim naszej szerokiej oferty, a także niezwykle atrakcyjnych cen – kontynuuje Patrycja Kamińska. – Choć wrzesień już się zaczyna, nie wszyscy zdążyli skompletować pełną wyprawkę szkolną, przez co muszą zrobić zakupy na w późniejszym terminie.

Dlatego – w odpowiedzi na to zapotrzebowanie – zdecydowaliśmy się ponownie wprowadzić artykuły szkolno-biurowe do naszych sklepów, tym razem w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. To specjalna oferta last minute dla wszystkich szukających oszczędności podczas kompletowania wyposażenia szkolnego.

Zeszyty A5 dostępne są w Netto w kilku opcjach: klienci mają do wyboru zarówno te cienkie (16 kartek w cenie 1,67 PLN za 1 szt.), jak i grubsze (60 kartek w cenie 2,44 PLN za 1 szt. lub 80 kartek w cenie 2,79 PLN za 1 szt.). Jeśli chodzi o długopisy to szczególnie praktyczne mogą okazać się te automatyczne 4‑kolorowe (2,79 PLN za 1 szt.), które pozwolą oznaczać notatki kolorami, by były one czytelniejsze. Ponadto przydać mogą się wszelkie notesy (ze sztywną okładką i poddrukiem – 3,49 PLN za 1 szt. – 60 kartek), a na lekcje matematyki – cyrkiel (9,09 PLN za 1 szt.).

Dla pierwszoklasistów ciekawą opcją na pewno będzie specjalny ołówek do nauki pisania z temperówką (2,79 PLN za komplet).

Kompletując wyposażenie na zajęcia plastyczne nie można zapomnieć o kredkach w drewnianej oprawie w zestawie z temperówką (13,99 PLN za 1 komplet 12 kolorów) lub ołówkowych dwustronnych także w zestawie z temperówką (6,99 PLN za 1 komplet 12 szt. czyli 24 kolory!). Netto nie zapomniało także o flamastrach (6,99 PLN za komplet 12 kolorów), plastelinie (kwadratowej – 6,99 PLN za 1 komplet 18 kolorów) i kleju (w sztyfcie – 1,74 PLN za 1 szt.).

Z kolei z myślą o malowaniu warto wyposażyć się w farby plakatowe (10,49 PLN za komplet 12 kolorów) i zestaw pędzelków do malowania (3,49 PLN za 1 komplet 6 szt.).

W najnowszej ofercie Netto nie zabraknie też ciekawych pozycji z asortymentu spożywczego, które pozwolą przygotować szybkie, pożywne śniadanie przed wyjściem do szkoły – w nadchodzącym tygodniu w sklepach Netto odbędzie się Festiwal parówek, w ramach którego wszystkie parówki przecenione będą aż o 25 proc. (ceny zaczynają się już od 3,21 PLN w zależności od rodzaju parówek i wielkości opakowania). Dostępne będą także liczne przekąski – idealne dla uczniów na drugie śniadanie. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zdrowe Warzywa Snacki w kubku (4,99 PLN za 230 g), pyszną sałatkę owocową w kubku (4,99 PLN za 150 g), a także bogaty wybór jogurtów w promocyjnych cenach.
Oferta produktów szkolnych ważna od 2 września do wyczerpania zapasów.

Oferta produktów spożywczych ważna od 30 sierpnia do 4 września.

Szczegóły dostępne są w gazetce Netto dostępnej m.in. w sklepach Netto i na stronie www.netto.pl.
Więcej informacji o Netto na:
• stronie www: netto.pl,
• profilu na Facebooku: Netto Polska.

Ewa Zaborska
Project Executive

Radio Świnoujście

FREE
VIEW