Niall Horan wreszcie w Polsce

05/24/23

Niall Horan wreszcie w Polsce

Świetna wiadomość dla fanów Nialla Horana – nie dość, że już 9 czerwca będą mogli posłuchać najnowszego albumu artysty, „The Show”, to w następnym roku usłyszą utwory na żywo w Polsce. Niall Horan wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 18 marca 2024.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 czerwca o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 2 czerwca na LiveNation.pl o godzinie 10:00.

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił „THE SHOW” LIVE ON TOUR 2024 – swoją największą jak dotąd trasę koncertową i pierwszą solową od czasu „Flicker” World Tour w 2018 roku. Podczas trasy, Horan będzie wykonywał utwory ze swoich wszystkich trzech albumów, w tym „The Show”, który zostanie wydany 9 czerwca 2023 r.

Wszystkie osoby, które zamówią album w preorderze do godziny 17:00 29 maja, za pośrednictwem strony: muzyka.sklep.pl/niall-horan, otrzymają spersonalizowany kod umożliwiający zakup biletu w przedsprzedaży. Przedsprzedaż biletów będzie trwała od godziny 11:00 we wtorek 30 maja 2023 r. do godziny 10:00 w piątek 2 czerwca 2023 r.

Nadchodzący album to głebokie rozmyślanie nad wszystkim: od zdrowia psychicznego, przez nieskończoną złożoność, po niepewność miłości. „The Show” to urzekające wyznanie o podążaniu za głosem serca do prawdy absolutnej. Album można już teraz zamówić w przedsprzedaży.

Niall Horan jest gotowy do podzielenia się swoim najbardziej osobistym materiałem w karierze oraz szczególnie spragniony powrotu na scenę. W dniu premiery nowego albumu Horan wystąpi w Nowym Jorku w ramach Citi Summer Concert Series w „Today Show”. Tego lata będzie także występował na festiwalach na całym świecie, w tym na Boston Calling.

– Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak tłum śpiewa do ciebie z tymi wszystkimi emocjami na twarzach i wiedząc, że łączą piosenkę z czymś znaczącym w ich własnym życiu – mówi Niall Horan. – Dla mnie to zawsze najwspanialsza rzecz, jaka może wyniknąć z pisania piosenek.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie jako członek kultowego One Direction. Jego pełnowymiarowy solowy debiut „Flicker” wszedł na 1. miejsce listy Billboard 200 w październiku 2017 roku. Na płycie znalazły się m.in. trzykrotnie platynowy singiel „Slow Hands” i dwukrotnie platynowy „This Town”. Album znalazł się w pierwszej dziesiątce w 20 krajach. Z łączną globalną liczbą streamów przekraczającą osiem miliardów, „Flicker” zdobył platynę w pięciu krajach (w tym w USA) i złoto w kolejnych siedmiu. „Heartbreak Weather” ukazał się w 2020 roku i znalazł się na szczycie listy U.K.’s Official Albums oraz zestawienia Billboard’s Top Album Sales.
Źródło: Universal Music Polska