„NIC nie rozumie MNIE” – kieras zaskakuje pierwszym singlem z nowego albumu

blank

Źródło: Warner Music Poland
05/23/24

„NIC nie rozumie MNIE” – kieras zaskakuje pierwszym singlem z nowego albumu

kieras, artysta znany ze współpracy z młodym LEHem i Yomenem, a także znany tekściarz, wokalista, gitarzysta oraz producent muzyczny, przedstawia najnowszy singiel „NIC nie rozumie MNIE”. Utwór wprowadza słuchaczy w historię „Marzeń Ściętej Głowy”.

– „NIC nie rozumie MNIE” – to kawałek otwierający historię Marzeń Ściętej Głowy, który napisałem po koncercie RHCP w Warszawie, na którym finalnie bawiłem się sam – opowiada o utworze artysta. – Wracając pociągiem do domu, wyczerpany, ale i szczęśliwy uświadomiłem sobie, że mógłbym być szczęśliwszy, gdybym z kimś się tym szczęściem podzielił, a jednocześnie miałem w tamtym okresie wielkie poczucie bezbronnego niezrozumienia przez otaczających mnie ludzi, jak ten nieświadomy świadomości zarodek z okładki. Właściwie to dalej je mam.

kieras to twórca nie uznający ograniczeń i utartych schematów w muzyce. Jego twórczość to nieustanna walka o prawdę, miłość i emocje, które, jak uważa, zbyt często zostają zapomniane w dzisiejszej muzyce. Jego bezkompromisowe podejście i dążenie do autentyczności czynią go wyjątkowym artystą na polskiej scenie muzycznej.

Muzyk ma na swoim koncie gościnne występy na ponad 25 albumach w Polsce oraz dwa autorskie projekty: podziemny concept album „4POLA” oraz album „Grymasy” nagrany we współpracy z Yomenem. Jego twórczość jest pełna głębokich tekstów i unikalnych brzmień, które oddają jego indywidualność i artystyczną wizję.