“Nie twoja sprawa” – Zetes prezentuje nowy singiel

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

“Tu nie zbawi ciebie Bóg” nawija Zetes – niespełna 17-letni raper z warszawskiej Pragi Północ w nowym utworze. “Nie twoja sprawa” to studyjny freestyle, do którego został zrealizowany klip w Studio Saska, gdzie na co dzień swoją muzykę tworzy artysta. Singiel ten jest kolejnym po “Oddechu Miasta” i “Bramach”, do których został opublikowany w zeszłym tygodniu klip.

Zetes pokazuje, że kontynuuje tradycje podwórek. “Oddechem Miasta” oddał hołd Warszawie i Moleście. Tym razem nie porzuca również mocno rapowej stylistyki, którą przełamuje czerpiąc garściami z nowoczesnych trendów muzycznych. Zdecydowanie bliżej mu w tym stylistycznie do chociażby francuskiego rapu, aniżeli do tego zza oceanu.
Póki co nie otrzymaliśmy informacji o całym projekcie Zetesa, nic również nie wskazuje, aby single takowy zapowiadały. Patrząc jednak na jego dotychczasową ścieżkę, to słowo “debiutant” jest jego idealnym określeniem, a żeby to dopełnić, z pewnością prędzej czy później młody raper będzie musiał pokazać się szerzej w formie bardziej złożonej.

Zetes – Nie twoja sprawa

Go to Zetes – Nie twoja sprawa.

Czytaj więcej

blank