Po sportowym sukcesie świnoujskich strażaków przyszedł czas na żołnierzy z 8. FOW. To właśnie oni mogą się pochwalić złotym medalem w Mistrzostwach Marynarki Wojennej w piłce siatkowej.

Turniej odbył się w dniach 5 – 7 października. Jak podaje 8.FOW w zmaganiach wzięło udział 6 zespołów. Zawody odbywały się w dwóch miejscach, hali sportowej świnoujskiej Komendy Portu Wojennego oraz Uznam Arenie.
Nie tylko strażacy mają na swoim koncie sportowy sukces! Nasi żołnierze wygrali turniej siatkówki [1]

Pierwsze miejsce zdobyli żołnierze z 8. FOW ze Świnoujścia, drugie 3. Flotylla krętów z Gdyni i trzecie Komponent Wojsk Specjalnych z Krakowa.