Nie zdążyli nawet wyjechać ze Świnoujścia. Trzech pijanych mężczyzn w rękach policji!

Nie zdążyli nawet wyjechać ze Świnoujścia. Trzech pijanych mężczyzn w rękach policji!
Nie zdążyli zjechać samochodem z promu Karsibór po stronie wyspy Wolin, a już wpadli w ręce świnoujskich stróżów prawa. Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, a w samochodzie mieli skradziony sprzęt.

Trzech mężczyzn ze Szczecina w wieku około 50 – lat próbowało opuścić nasze miasto. Nie dość, że w bagażniku skody, którą jechali znajdowały się narzędzia o znacznej wartości to jeszcze w momencie zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 listopada około godziny 11:00 na przeprawie promowej "Centrum" na Ognicy (prom Karsibór). Po dobiciu do nabrzeża, prom z samochodami na pokładzie przez dłuższą chwilę nie otwierał klap. Wszystko przez to, że pracownicy Żeglugi Świnoujskiej czekali na policjantów. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze weszli na pokład promu. Akcja okazała się owocna, ponieważ w środku pojazdu ujawniono skradzione przedmioty, a trzech mężczyzn, w tym kierujący autem byli pod wpływem alkoholu. Co dziwne żaden z nich nie przyznawał się do prowadzenia pojazdu.
Znalezione elektronarzędzia mogły pochodzić z warsztatu stolarskiego przy ulicy Jachtowej.
Czekamy na więcej informacji z policji.
źródło: www.iswinoujscie.pl