Niebezpieczne dziury na ulicy Krzywej – mieszkańcy proszą o pilne działania służb miejskich

Niebezpieczne dziury na ulicy Krzywej - mieszkańcy proszą o pilne działania służb miejskich
Koszmar powraca dla kierowców jeżdżących ulicą Krzywą w Świnoujściu. Mieszkaniec, który jest świadkiem działań na tej drodze, opisuje, że dziury w asfalcie są tak duże, że kierowcy ryzykują uszkodzenie zawieszenia, felg lub opon swojego samochodu, a nawet mogą narażać swoje życie.

Mieszkaniec, który życzy sobie zachować anonimowość, wyraża swoje zaniepokojenie stanem ulicy Krzywej, którą codziennie przejeżdża na swojej drodze do pracy. "To już nie jest żart. Dziury są tak duże, że nie jesteśmy w stanie ich ominąć. Człowiek musi zjechać na środek drogi, aby ich uniknąć. To zwiększa ryzyko kolizji, a także przyczynia się do powstawania korków i utrudnia przepływ ruchu."

Mieszkaniec próbował zwrócić uwagę kierowców autobusów miejskich, którzy regularnie poruszają się tą drogą, ale niestety nikt nie zareagował. Mieszkaniec uważa, że przyczyną tego problemu są urzędnicy odpowiedzialni za infrastrukturę miasta, którzy wydają zlecenia na wypełnienie dziur asfaltem bez dokładnego sprawdzenia ich ilości.
Niebezpieczne dziury na ulicy Krzywej - mieszkańcy proszą o pilne działania służb miejskich [1]

Zwraca się zatem z prośbą do portalu iswinoujscie.pl o reakcję w tej sprawie, aby przyciągnąć uwagę odpowiednich władz i skłonić ich do podjęcia odpowiednich działań. Mieszkaniec uważa, że władze miasta powinny dokładnie przebadać stan drogi przed podjęciem decyzji o wypełnieniu dziur asfaltem, aby zapobiec ich powstawaniu w przyszłości.

Władze miasta powinny wziąć pod uwagę, że to nie tylko kwestia wygody kierowców, ale także kwestia bezpieczeństwa na drodze. Dziury w asfalcie stanowią realne zagrożenie dla życia i zdrowia kierowców, pasażerów i pieszych. W związku z tym, apelujemy do odpowiednich władz miasta o podjęcie natychmiastowych działań w celu usunięcia zagrożenia na ulicy Krzywej.
źródło: www.iswinoujscie.pl