Niebezpieczny wypadek pod Wolinem! Audi zderzyło się czołowo z Tirem, jedna osoba trafiła do szpitala

Niebezpieczny wypadek pod Wolinem! Audi zderzyło się czołowo z Tirem, jedna osoba trafiła do szpitala
Do poważnego wypadku doszło na S3 przed Płocinem. Audi zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z Tirem. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. 42 – letni mężczyzna kierujący audi został przetransportowany śmigłowcem LPR – u do szpitala. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami drogowymi, na miejscu nadal pracuje policja.

Kierowcy powinni także uzbroić się w cierpliwość bo są zmuszeni odstać swoje w niemałym korku, ponieważ ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia w ruchu występują w obydwu kierunkach.
Niebezpieczny wypadek pod Wolinem! Audi zderzyło się czołowo z Tirem, jedna osoba trafiła do szpitala [1]

Na miejsce zdarzenia drogowego przyjechała policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe, przyleciał także śmigłowiec LPR – u. W działaniach udział wzięło kilka policyjnych radiowozów, dwie karetki i pięć zastępów straży pożarnej. Wypadek zabezpieczali strażacy z OSP Wolin, OSP Dargobądz, PSP Międzyzdroje, JRG – Kamień Pomorski i OSP Troszyn. Niebezpieczny wypadek pod Wolinem! Audi zderzyło się czołowo z Tirem, jedna osoba trafiła do szpitala [2]

– Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz uwolnili zakleszczonego w osobowym audi mężczyznę, a następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego – poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.
– Na drodze krajowej S3 przed miejscowością Płocin w kierunku Świnoujścia około godziny 13:00 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Kierujący pojazdem osobowym marki Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas czym doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem ciężarowym. 42-letni mężczyzna kierujący Audi został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Szczecinie z podejrzeniem urazów wewnetrznych. Kierujący pojazdem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy.
Droga w tamtym miejscu była całkowicie nieprzejezdna. Wyznaczono objazd drogami powiatowymi – poinformowała oficer prasowa KPP w Kamieniu Pomorski, sierż. Katarzyna Jasion

Do wypadku doszło we wtorek, 10 stycznia tuż po godzinie 13:00. Nadal jednak na miejscu pracują policyjni technicy, potrzebny będzie także dźwig, który wyciągnie samochód ciężarowy z rowu.
źródło: www.iswinoujscie.pl