Niedbalstwo zarządzających plażą: Zasypane wejście przez ponad tydzień

Niedbalstwo zarządzających plażą: Zasypane wejście przez ponad tydzień
Od ponad tygodnia mieszkańcy korzystający z plaży borykają się z frustracją związaną z zasypanym piachem na wejściu.

Na jednym ze zdjęć widać kobietę z wózkiem, która nie zmierza na plażę, ale na pobliską kładkę, z której można podziwiać piękne widoki. A co z osobami niepełnosprawnymi którzy jeżdżą na wózku? Niestety, według informacji jednej z mieszkanek, wejście jest zasypane już od tygodnia, a pracownicy, zamiast jak najszybciej to ogarnąć, zdają się marnować czas. Wydaje się też, że zarządzającym plażą, brakuje umiejętności szybkiej analizy i efektywnego działania. Niestety, poziom ich nieudolności w tej kwestii jest bliski zeru.
Niedbalstwo zarządzających plażą: Zasypane wejście przez ponad tydzień [1]

Ci, którzy otrzymują wynagrodzenie za zarządzanie plażą, tym bardziej mają obowiązek dbać o jej stan i funkcjonalność. To oni ponoszą odpowiedzialność za utrzymanie dostępnych wejść w należytej kondycji. W przypadku zasypania wejścia przez piasek przez tak długi czas, można zauważyć brak zaangażowania ze strony zarządzających. Jeśli dostają wynagrodzenie za tę pracę, powinni również zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności, która na nich spoczywa.Niedbalstwo zarządzających plażą: Zasypane wejście przez ponad tydzień [2]

Możemy jednak dać pewną wskazówkę osobom odpowiedzialnym za zarządzanie plażą: Wystarczy zauważyć, że jak przez kilka dni wiatr wieje z północy. W takim przypadku można by samodzielnie sprawdzić wejścia na plażę lub wysłać kogoś, kto dokona oględzin. To nie jest zbyt skomplikowane. W końcu za tę pracę otrzymujecie wynagrodzenie.

Mieszkańcy i turyści mają prawo oczekiwać, że wejścia na plażę czy kładkę będą utrzymane w należytej kondycji.
źródło: www.iswinoujscie.pl