Nielegalny wjazd rowerzystów na teren budowy tunelu w Świnoujściu

Nielegalny wjazd rowerzystów na teren budowy tunelu w Świnoujściu
W nocy z 13 na 14 maja, po godzinie 23:00, doszło do nielegalnego wtargnięcia dwóch rowerzystów na teren budowy tunelu w Świnoujściu. Tunel nie został jeszcze ukończony, a wchodzenie na teren budowy bez odpowiedniego zezwolenia jest nieodpowiedzialne i niezgodne z przepisami bezpieczeństwa. Incydent został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Kamery monitoringu zainstalowane w okolicy zarejestrowały moment, w którym intruzi wjechali na teren budowy od strony Uznamu, a następnie opuścili go od strony Wolina. Nagrania te są kluczowym dowodem, który pozwolił na identyfikację osób odpowiedzialnych za naruszenie przepisów.

Wchodzenie na teren budowy bez odpowiedniego zezwolenia jest nieodpowiedzialne i niezgodne z przepisami bezpieczeństwa.

Dzięki systemowi monitoringu wizyjnego, które zostały zainstalowane na terenie budowy tunelu, udało się rozpoznać dwóch rowerzystów odpowiedzialnych za nielegalne wtargnięcie. Nagrania kamery ukazały moment, w którym intruzi wjechali na teren budowy, jednak nie zareagowali na wezwania pracowników i ostrzeżenia ochrony.

Pracownicy ochrony, świadomi zagrożeń związanych z przebywaniem na terenie budowy tunelu bez odpowiednich uprawnień, natychmiast podjęli próbę skontaktowania się z rowerzystami. Niemniej jednak, dwaj intruzi zignorowali te wezwania i szybko oddalili się z miejsca incydentu, skręcając i wychodząc bokiem wjazdu do tunelu.

Policja podejmuje działania mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności tych osób odpowiedzialnych za nielegalny wjazd.

Jednakże, wciąż nieznane są motywacje, które skłoniły tych dwóch rowerzystów do nielegalnego wtargnięcia na teren budowy tunelu. Spekulacje w tej sprawie mogą prowadzić do różnych wniosków, lecz trudno jest jednoznacznie określić intencje intruzów.

Podsumowując, nielegalny wjazd rowerzystów na teren budowy tunelu stanowił poważne naruszenie przepisów bezpieczeństwa.

źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl