Niemcy się jednoczą, szkoda że na polskich ulicach

Niemcy się jednoczą, szkoda że na polskich ulicach
Poniedziałek przyniósł w Świnoujściu komunikacyjny armagedon, tysiące samochodów naszych niemieckich przyjaciół korzystających z wolnego dnia z okazji zjednoczenia Niemiec, i polskich turystów, wlało się do miasta. Betonując je na dobre. Ten komunikacyjny chaos w pełni udowodnił złą organizację ruchu w mieście, spowodowaną brakiem parkingów buforowych, urzędniczą nieudolnością, i brakiem jakiekolwiek pomysłu jak ten samochodowy żywioł powstrzymać. Oby nie był to przedsmak tego co czeka miasto po otwarciu tunelu.

Niekończące się remonty dróg, brak nadzoru nad sprawną komunikacją samochodową w mieście, bardzo utrudniają życie mieszkańców Świnoujścia. Bo kto z nas nie stał w gigantycznej kolejce w sklepie spożywczym, lub nie odjechał z pustym bakiem ze stacji benzynowej? Nie wspominając już o konfrontacji z fantazyjną jazdą niemieckich kierowców, nie uwzględniającą przepisów ruchu drogowego?
Niemcy się jednoczą, szkoda że na polskich ulicach [1]

To wszystko staje się coraz większym problemem dla mieszkańców miasta. Problemem którego władze miasta nie potrafią rozwiązać. Może czas na zmiany? Na razie proponujemy kierowcom uśmiech i więcej luzu, może go wtedy również przybędzie na zapchanych ulicach.Niemcy się jednoczą, szkoda że na polskich ulicach [2]

źródło: www.iswinoujscie.pl