NieOkiemZnani podbijają latynoskim hitem „Vamos!”taneczne parkiety

Podczas miksu muzycy byli w kontakcie z Lucą Pretolesim, który miksował i produkował utwory takim gwiazdom jak: David Guetta, Diplo, Lil Jon, Nicki Minaj czy Snoop Dogg lub J Balvin.

Za mix i mastering odpowiada Adrian Owsianik – twórca m. in. hitu „Za każdym razem” Juli. Na co dzień nagrywający Artura Sikorskiego, Sound’n’Grace czy Filipa Lato. To właśnie z Adrianem stworzyliśmy numer od podstaw.

Numer jest duchowym kontynuatorem takich wielkich wakacyjnych hitów jak „Despacito” Luisa Fonsi i Daddy’ego Yankee oraz „Acapella” Mikolasa Josefa.

Muzyka: Adrian Owsianik, Michał Chudek, Paweł Typiak
Słowa: Paweł Typiak, Michał Chudek  
NieOkiemZnani to duet tworzący muzykę rozrywkową. Panowie lubią bawić się gatunkami, eksperymentować, zaskakiwać i zawsze dzieląc się dużą dawką pozytywnej energii. Zdecydowali się nie pokazywać twarzy, ponieważ chcą dostarczyć ludziom rozrywki za pomocą dźwięków, kompozycji i tekstów, bez celebryckiej otoczki. Postanowili potraktować scenę koncertową jak scenę teatralną i wcielać się w postacie w maskach. Zdradzimy Wam, że pod maskami kryją się twarze znane z telewizji i radia!