Niezabezpieczona studzienka przy ulicy Jachtowej

Niezabezpieczona studzienka przy ulicy Jachtowej
Basen Północny w Świnoujściu, to popularne miejsce dla spacerujących. Właz studzienki, od kilku dni został odsunięty i pozostawiony otwarty. Czytelniczka przesłała nam zdjęcie sytuacji, apelując o szybką interwencję.

Jak wynika z informacji, które otrzymaliśmy, do otwartej studzienki o mały włos wpadł by pies. Taki stan rzeczy stanowi realne zagrożenie.

Zdjęcie przesłane przez czytelniczkę do redakcji Świnoujście wyraźnie pokazuje otwór, który jest wystarczająco duży, który zagraża nie tylko dla zwierząt, ale także dla dzieci i dorosłych przechodzących tam. Zwłaszcza, że to miejsce jest często uczęszczane przez mieszkańców i turystów.
Niezabezpieczona studzienka przy ulicy Jachtowej [1]

Nasza czytelniczka zwraca uwagę na pilną potrzebę zabezpieczenia tej studzienki. „Ktoś powinien się tym zainteresować. W każdej chwili może tam wpaść każdy z nas, zwłaszcza że tam dużo ludzi spaceruje”, napisała do nas.

Apelujemy do odpowiednich służb o natychmiastowe zabezpieczenie miejsca i usunięcie zagrożenia. Czas reakcji w takich sytuacjach jest kluczowy, a bezpieczeństwo powinno być priorytetem.

Miejmy nadzieję, że nasza publikacja przyciągnie odpowiednią uwagę i doprowadzi do szybkiej reakcji ze strony odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa.
– Panie Redaktorze w nawiązaniu do artykułu który ukazał się w portalu dotyczącym niebezpiecznej studzienki przy ulicy Jachtowej informuję, że

w dniu wczorajszym 04.07.2023 r. pracownik mariny podczas rutynowego obchodu portu jachtowego zauważył odkrytą studzienkę. Bez zbędnej zwłoki przy pomocy drugiego pracownika mariny kilka minut po godzinie 19.00 pokrywa wróciła na właściwe jej miejsce i tym samym usunięto potencjalne zagrożenie – informuje dyrektor Marek Bartkowski z Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl