Nikita Parris we współpracy z PUMA otwiera boisko sportowe dla młodzieży w swoim rodzinnym mieście

s 1200 630

Warszawa, 22 września 2022 r. – po emocjonującym sezonie kobiecego futbolu, firma PUMA i Nikita Parris podjęły współpracę w celu odnowienia boiska sportowego w Princes Park Methodist Centre. Obiekt znajduje się w rodzinnym mieście piłkarki – Toxteth. Wyremontowana przestrzeń zapewni bezpieczeństwo dla dzieci z lokalnej społeczności, w której będą mogły pozostać aktywne i realizować swoje sportowe marzenia.

MIEJSCE DLA NOWEGO POKOLENIA

Nowe boisko zostało oficjalnie otwarte przez Nikitę podczas specjalnej imprezy inauguracyjnej w Toxteth z udziałem jej przyjaciół i mieszkańców miasta. W wydarzeniu brała też udział grupa młodych dziewcząt i chłopców z lokalnego centrum rekreacji, którzy spotkali się ze swoją idolką i rozegrali kilka małych gier, aby uczcić otwarcie nowego obiektu. Boisko będzie dostępne dla młodzieży w okolicy i każde dziecko będzie mogło z niego korzystać, aby rozwijać swoje pasje.

Pomysłodawczynią renowacji boiska była Nikita Parris, która uznała, że nadszedł czas aby odwdzięczyć się lokalnej społeczności i rodzinnemu miastu.

Jestem bardzo dumna, że mogę odwdzięczyć się mojej społeczności. Dorastałam w tej okolicy i to boisko sportowe było początkiem mojej piłkarskiej drogi. Chcę zainspirować nowe pokolenie młodych dziewcząt i chłopców do aktywności i realizacji swoich marzeń o uprawianiu sportu na najwyższym poziomie. Jest to miejsce, w którym czułam się bezpiecznie jako dziecko i chcę, żeby następne pokolenia młodzieży w tej okolicy miały podobne doświadczenia.” – powiedziała Nikita Parris w trakcie ceremonii otwarcia.

Zdjęcia:

Nikita Parris x PUMA Boisko Sportowe

zródło: Infowire.pl