Nocny pościg przez granicę. Kierowca forda nie zatrzymał się do kontroli po niemieckiej stronie

Nocny pościg przez granicę. Kierowca forda nie zatrzymał się do kontroli po niemieckiej stronie
Za nami intensywna noc z środy na czwartek, podczas której doszło do nietypowego zdarzenia. Samochód Ford Mondeo kombi z polskimi numerami rejestracyjnymi, prowadzony przez nieznaną osobę, nie zatrzymał się do kontroli po stronie niemieckiej. Pościg, który rozpoczął się w Niemczech, ostatecznie zakończył się w Świnoujściu na ulicy Wojska Polskiego, na wysokości ulicy Fredry, tuż po północy.

Niemiecka policja kontynuowała pościg po polskiej stronie, używając do tego nieoznakowanego radiowozu. Gdy pojazd został zatrzymany na środku ulicy, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Niemieccy policjanci wezwali na miejsce polską policję, która przeprowadziła szczegółowe oględziny pojazdu do rannych godzin.
Nocny pościg przez granicę. Kierowca forda nie zatrzymał się do kontroli po niemieckiej stronie [1]

W samochodzie znaleziono kilka rowerów, co sugeruje, że mogło dojść do kradzieży. Wciąż niejasne jest, dlaczego samochód miał przebite dwie tylne opony. Czy były to działania niemieckiej policji podczas pościgu, czy może to był jakiś przypadek? Na ten moment nie mamy jeszcze odpowiedzi na to pytanie.

Jest to sprawa rozwojowa, na którą czekamy na dalsze informacje.
źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl