Normani prezentuje długo oczekiwany debiutancki album DOPAMINE

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Normani – DOPAMINE

Listen to DOPAMINE by Normani.

Czytaj więcej

Normani wydała swój długo oczekiwany debiutancki album, „DOPAMINE”. Oznacza to odważny rozdział dla 28-letniej artystki, która w pełni akceptuje swoją seksualność i celebruje swoją podróż do boskiej kobiecości.
DOPAMINE reprezentuje erę wyzwolenia i wolności, ukazując ewolucję Normani. Tytuł albumu, inspirowany chemiczną substancją szczęścia, odzwierciedla radość i euforię zawartą w jej muzyce. Specjalnymi gośćmi są James Blake i Gunna, a w tle śpiewa Brandy.
Album otwiera elektryzujący singiel „Big Boy,” gdzie Normani emanuje niezachwianą pewnością siebie, chwaląc się swoimi platynowymi płytami i sukcesami na Billboardzie. Odwołując się do swoich korzeni, deklaruje: „Pimpin’ like C I was brought up on it,” co nadaje ton, który jest tak odważny ale również introspektywny. Utwór „Still,” który sampluje utwór rapera z Houston Mike’a Jonesa „Still Tippin’,” jeszcze bardziej umacnia jej związek z rodzinnym miastem. Utwór jest żywym hołdem dla bogatej kultury hip-hopowej Houston, z pewnym siebie głosem Normani, gdy śpiewając deklaruje: „I hold it down for my city.”
Zmysłowe utwory „All Yours” i „Lights On” pokazują seksualność Normani z prowokującymi tekstami. W „Take My Time,” zmienia bieg na zabawną, taneczną elektronikę, której nie sposób się oprzeć. „Insomnia” zagłębia się w otchłań sercowego bólu, z przejmującymi linijkami jak: „I wish you didn’t call me, cause so much shit reminds me of you, cause every time you call me, it’s giving me insomnia.”
Album zawiera również dwa wiodące single, które Normani wydała w ciągu ostatnich trzech miesięcy. „1:59” z Gunna, oraz „Candy Paint”.
„Tantrums” oferuje zaskakujący zwrot z Jamesem Blake’iem, ukazując jego nowe oblicze, którego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Album kończy się przebojowym singlem „Wild Side” z Cardi B, który jest idealnym finałem do różnorodnej i dynamicznej kolekcji.
DOPAMINE to mistrzowska mieszanka dźwięków i gatunków, odzwierciedlająca wieloaspektowy talent Normani. Ten album, tworzony przez lata, jest świadectwem jej oddania i artyzmu. Włożyła swoje serce i duszę w każdą nutę, dostarczając dzieło, które jest tak osobiste, jak i uniwersalne. DOPAMINE jest teraz dostępny na wszystkich głównych platformach streamingowych.
Tracklista DOPAMINE:
1. Big Boy
2. Still
3. All Yours
4. Lights On
5. Take My Time
6. Insomnia
7. Candy Paint
8. Grip
9. 1:59 (feat. Gunna)
10. Distance
11. Tantrums (feat. James Blake)
12. Little Secrets
13. Wild Side (feat. Cardi B)
blank