NOSTALG1A singlem ze Szczylem prezentuje EP-kę „SENTI-MENTAL”!

07/14/23

NOSTALG1A singlem ze Szczylem prezentuje EP-kę „SENTI-MENTAL”!

NOSTALG1A melduje się na scenie ze swoją debiutancką EP-ką „SENTI-MENTAL”! Wokalistka gra na niej pierwsze skrzypce, ale na swój projekt zaprosiła też ciekawe postaci ze świata rapu. Całość jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk do utworu „Cała ta miłość” z udziałem Szczyla można obejrzeć na kanale artystki na YouTube.

NOSTALG1A (Kinga Pędzińska) to 27-letnia wokalistka i autorka tekstów. Jej znakiem rozpoznawczym jest połączenie najnowszych muzycznych trendów sceny urban, z charakterystycznym, delikatnym wokalem i bogatym wachlarzem emocjonalnym tekstów. Stawiając pierwsze kroki na muzycznej scenie ma już za sobą polskie oraz międzynarodowe kolaboracje. Współpracowała między innymi ze Smolastym (na jego debiutanckim albumie w utworze „Diamenty” oraz na płycie “Pełnia” w utworze “Neony”), czy cenionym, multiplatynowym producentem hip-hopowym Sher7ock’iem (znanym między innymi ze współpracy z Quebonafide, Paluchem czy Kękę).

Debiutancki projekt NOSTALG1I to seria utworów przygotowanych we współpracy z przedstawicielami szeroko rozumianego urbanu. Oprócz Szczyla na „SENTI-MENTAL” pojawili się także CatchUp, Frank Leen, Diset oraz dawno niesłyszany Małolat. Warstwa muzyczna to dzieło wspomnianych CatchUp’a i Frank Leena. EP-ki można już posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych, a teledyski do promujących ją singli są dostępne na kanale artystki na YouTube.
Źródło: Sony Music Poland