Nowy Ignacy już do Was leci

05/17/23

Nowy Ignacy już do Was leci

Najnowszy singiel Ignacego to typowy letni hit pełen pozytywnych wibracji

– „Samoloty” to kawałek o podróży do bliskiej osoby przy akompaniamencie letnich brzmień – opowiada Ignacy. – Jest to także podróż po uczuciach, które towarzyszą w relacji na odległość i wielkiej chęci spotkania się z druga osobą.

Piosenkę ilustruje klip w reżyserii Michała Sierakowskiego, który jest najbardziej kolorowym i pozytywnym obrazkiem ze wszystkich klipów artysty. Na potrzebę zdjęć zbudowano makiety miniaturowego świata i wykorzystano setki litrów puchu do zrobienia sztucznych obłoków.

Premiera singla została zaplanowana równocześnie ze startem najnowszej edycji Spotify Radar Polska, która promuje młodych artystów wartych słuchania. Ignacy znalazł się pośród piątki wybrańców z całej Polski.

– Udział w programie Spotify Radar Polska to dla mnie wielkie wyróżnienie – mówi Ignacy – ale też świetna okazja do poznania ciekawych ludzi, którzy tak samo jak ja stawiają pierwsze kroki na scenie. 

Artyści biorą udział we wspólnej akcji promocyjnej, której częścią będzie także ogromny mural w Warszawie. Reprezentują różne style muzyczne, ale łączy ich młodość, świeżość i pasja do muzyki.

– Każdy z nas wykreował swój własny muzyczny świat – kontynuuje artysta – Wielką siłą ,,Radaru” jest to, że dzięki wzajemnej inspiracji i wymianie doświadczeń otwieramy się na nowe i napędzamy się do dalszych muzycznych poszukiwań. 

Singiel „Samoloty” będzie można usłyszeć już niedługo na koncertach i najlepszych festiwalach w Polsce.

 

Źródło: Universal Music Polska