Nowy projekt ułatwiający poruszanie się rowerzystom na trasie R10 Międzyzdroje

Nowy projekt ułatwiający poruszanie się rowerzystom na trasie R10 Międzyzdroje
W odpowiedzi na opublikowany artykuł z dn. 14 maja br., chcielibyśmy poinformować, że w porozumieniu z Urzędem Miasta Świnoujście oraz Urzędem Marszałkowskim w Szczecinie, opracowaliśmy specjalne mapki, które mają na celu ułatwić poruszanie się rowerzystom na trasie R10 Międzyzdroje. Naszym celem jest zapewnienie wygodnej i bezpiecznej jazdy po tej malowniczej trasie.

Najnowsze mapki, które przygotowaliśmy we współpracy z wymienionymi instytucjami, będą dostępne w kilku miejscach przy trasie. Pierwsze z nich zostaną umieszczone przy wiacie rowerowej przy zejściu na plażę oznaczonej numerem M – Lubiewo 2. Kolejna mapa będzie dostępna przy wiacie rowerowej w Wicku, a trzecia przy budynku Informacji Turystycznej. Wierzymy, że te informacyjne mapki będą cennym wsparciem dla rowerzystów podróżujących po tej trasie.

Jednak nasze działania nie kończą się na tym. W trosce o aktualność informacji, regularnie aktualizujemy stronę internetową www.rowery.wzp.pl, na której znajduje się również szczegółowy opis trasy R10 oraz jej zmiany. Zapewniamy, że będziemy monitorować wszelkie zmiany na trasie i dokonywać odpowiednich aktualizacji na naszej stronie internetowej, aby rowerzyści zawsze mieli dostęp do najświeższych informacji dotyczących trasy.

Ponadto, z przyjemnością informujemy o przygotowanym filmie zatytułowanym "Rowerem przez Pomorze Zachodnie", który jest dostępny na platformie Facebook pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/?v=937728757480708. Film ten prezentuje malownicze widoki i atrakcje, jakie można napotkać podróżując rowerem przez Pomorze Zachodnie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia tego inspirującego materiału w celu zdobycia dodatkowych informacji na temat regionu i dostępnych tras rowerowych.

Wierzymy, że nasze inicjatywy przyczynią się do popularyzacji rowerowych wycieczek po Pomorzu Zachodnim oraz umożliwią rowerzystom jeszcze lepsze korzystanie z trasy R10 Międzyzdroje. Jesteśmy wdzięczni Urzędowi Miasta Świnoujście oraz Urzędowi Marszałkowskiemu w Szczecinie za współpracę przy opracowaniu mapek oraz zaangażowanie w promocję turystyki rowerowej w regionie – informuje Aleksandra O'Donnel Biuro burmistrza Międzyzdroje.

źródło: www.iswinoujscie.plŹródło: iswinoujscie.pl