Nowy singiel grupy Piotra Kupichy „Tańcz”

Źródło: Warner Music Poland
02/22/24

Nowy singiel grupy Piotra Kupichy „Tańcz”

Po singlu „Hejnał” grupa FEEL, której przewodzi wokalista Piotr Kupicha, przypomina o sobie tanecznym utworem „Tańcz”! 

„Tańcz” to parkietowy hit, który poruszy do tańca każdego. Piosenka opowiada o nocy pełnej tańca, zabawy i miłości. Szalony czas spędzony w klubie na tańcu i beztroskich chwilach. Rozpalmy parkiet razem z FEEL i Piotrem Kupichą!

Piosenka „Tańcz” powstała z Ale Label i ma wydźwięk pozytywny, żeby nie powiedzieć – imprezowy. Czasami zabawa i muza jest jedynym lekarstwem na to, co Nas otacza na co dzień. Czekamy na wiosnę i lato!”

– – Piotr Kupicha o utworze.


FEEL to zespół, który zasłynął takimi hitami jak „A gdy jest już ciemno”, „No pokaż na co Cię stać” czy „Pokaż mi niebo”. Grupa jest jedną z najbardziej znanych pop rockowych grup w Polsce. Laureaci takich nagród jak m.in. Bursztynowy Słowik i Słowik Publiczności.

Międzynarodowego Festiwalu w Sopocie, Telekamera, Fryderyk, Super Jedynki krajowego festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Super Jedynka, Serce Polsatu i wielu, wielu innych.

Katowicki kwartet FEEL powstał w roku 2005, założony przez wokalistę, kompozytora, autora tekstów i gitarzystę Piotra Kupichę. Oprócz niego zespół tworzą: Michał Nowak (basista), Łukasz Kożuch (instrumenty klawiszowe) oraz Michał Opaliński (perkusista) i w takim niezmiennym składzie komponują razem do dnia dzisiejszego. Początkowo tworzyli pod szyldem Q2, następnie Q3, Q4, a nawet Kupicha Band. Ostatecznie zespół przyjął nazwę FEEL. Muzycznie oscylują pomiędzy rockiem a popem.