Nowy utwór VAMERO we współpracy z Samem Grayem

04/07/23

Nowy utwór VAMERO we współpracy z Samem Grayem

Producencki duet VAMERO przedstawia nowy utwór „Rest In Pieces” nagrany we współpracy ze światowej klasy wokalistą Samem Grayem.

VAMERO, czyli producencki duet z Frankfurtu założony przez naszego rodaka Andy’ego Dusta, który z pewnością znacie z radiowego hitu „Rise Up” stworzonego z braćmi VINAI, nie spoczywa na laurach – chłopaki dotrzymali obietnicy i bombardują nas w 2023 roku kolejnymi energetycznymi utworami.

Po współpracy z duńskim producentem Martinem Jensenem, nadszedł moment na wspólny numer z niezwykle utalentowanym amerykańskim wokalistą i songwriterem Samem Grayem, bez którego nie powstałoby wiele światowych hitów. Teraz udzielił się on w utworze VAMERO „Rest In Pieces”. Kawałek opowiada o zakochanej osobie, która chce ratować rozpadający się związek. Relacja jest dosłownie w kawałkach, lecz w kawałkach nie jest walczący o niego człowiek. Wartościowy przekaz dopełnia fantastycznie brzmiąca produkcja panów z VAMERO.

Sam Gray to amerykański wokalista i autor tekstów pochodzący z Nashville. To z jego udziałem powstały hity takie jak The Chainsmokers „Takeaway” (blisko 700 mln odtworzeń), MEDUZA „Tell It To My Heart” czy Kygo, Gryffin, Calum Scott „Woke Up in Love”. Jest on prawdziwą fabryką hitów! Sama możecie również kojarzyć z utworów nagranych wspólnie z Arminem Van Buurenem, Alle Farben, czy Keanu Silvą. VAMERO X Sam Gray – „Rest In Pieces” już teraz w waszych głośnikach!
Źródło: Universal Music Polska