O.S.T.R. z nowym preorderem i zaskakującą współpracą z Muzeum II Wojny Światowej

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

O.S.T.R. we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, stworzył album umiejscowiony w czasie w latach 20. ubiegłego wieku. 31 maja, w dniu premiery albumu odbędzie się jedyny, wyjątkowy koncert z tym materiałem, w ramach odbywającego się w gdańskim muzeum Festiwalu Kultury Utraconej.

Preorder fizycznego albumu wystartował właśnie na ostr.shop.

Album XX przenosi odbiorców do rzeczywistości dwudziestolecia międzywojennego. Oczami O.S.T.R. odbiorcy zobaczą ówczesną kulturę, sztukę, technikę, doświadczą rozkwitu życia nocnego, rozwoju kina, muzyki i dźwięku. W oprawie muzycznej nie zabraknie charakterystycznego dla artysty wielopoziomowego brzmienia, przeplatających się stylów muzycznych z jazzem w tle oraz instrumentów z epoki. Teksty utworów zostaną urozmaicone charakterystycznymi dla lat dwudziestych zwrotami.
Album XX jest muzyczną opowieścią o ludziach tamtych czasów, o życiu z perspektywy zwykłego człowieka. Lekcją historii, której nie zapisano w książkach. Będzie jednocześnie muzyczną ucztą dla fanów, podczas której nie zabraknie stylu OSTR.
Dziś w sieci ukazał się pierwszy singiel z albumu XX pt. “Kercelak”. Cały album ukaże się na streamingach 31 maja.
Również 31 maja, w Muzeum II Wojny Światowej odbędzie się jedyny, wyjątkowy premierowy koncert, podczas którego O.S.T.R. wykona wszystkie utwory z albumu XX. 

Bilety są już w sprzedaży

blank