O tej EPce usłyszą wszyscy! Debiutancka „PRYWATNY BAL EP” Cyrko już dostępna

07/21/23

O tej EPce usłyszą wszyscy! Debiutancka „PRYWATNY BAL EP” Cyrko już dostępna

Twórczyni hitu „Prywatny bal” promuje nowe wydawnictwo singlem, który fani mogli usłyszeć już na warszawskim Torwarze.

Cyrko to młoda wokalistka, której single każdorazowo stają się internetowymi hitami. Największy rozgłos przyniósł jej sukces „Prywatnego balu”, który został odtworzony na Spotify w dwóch wersjach już niemalże 20 milionów razy, zapewniając artystce pierwszą w karierze podwójną platynę. Utwór stanowił również radiowy debiut Cyrko, z którego z pewnością może być zadowolona – numer podbił największe radiowe stacje i dotarł aż na 25. miejsce ogólnopolskiego AirPlaya.

Pół roku po premierze jej największego hitu Cyrko prezentuje swoją pierwszą w życiu EPkę – „PRYWATNY BAL EP”. Wydawnictwo zawiera takie utwory, jak tytułowy „Prywatny bal”, ale też „#mójbyły” (ponad milion odtworzeń na Spotify), a także „Makijaż z Euforii” (pierwszy singiel po podpisaniu kontraktu z wytwórnią). Fani poznają również dwa nowe wydania – focus track „Gdzieś to już słyszałam”, który artystka zaprezentowała przedpremierowo przed kilkutysięczną publicznością podczas MoonFestu na Torwarze, oraz bonusowy „Dwuosobowy gang”.

EP zbiera tym samym spójne brzmieniem, pop-rockowe utwory Cyrko oraz opowiada w pełnych emocji tekstach historie jej romantycznych doświadczeń – miłości, rozstań i kłótni. To właśnie teksty są jednym z głównych elementów, które w numerach artystki pokochała cała Polska. W opisywanych wątkach każdy może bowiem znaleźć bliskie sobie przeżycia i z łatwością się z nimi utożsamić.

„PRYWATNY BAL EP” będzie z pewnością wydaniem, dzięki któremu Cyrko ponownie rozbije bank i odniesie kolejny wielki sukces. A to dopiero początek jej muzycznej drogi, podczas której na pewno nieraz jeszcze zaskoczy!
Źródło: Sony Music Poland