Obraz dla Huberta – licytacja charytatywna

Jesteś miłośnikiem sztuki i chcesz wesprzeć dobrą sprawę? Weź udział w licytacji charytatywnej obrazu namalowanego przez Annę Biskup, utalentowaną artystkę z Grodkowa. Obraz przedstawia chłopca na koniu na tle historycznego budynku. Jest to dzieło pełne detali, kolorów i emocji, które z pewnością zachwyci każdego miłośnika malarstwa. Obraz nosi tytuł „Okielznać kopyta” i symbolizuje walkę z przeciwnościami losu.

Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/obraz-akryl-60×80-kon-chlopiec-licytacja-dla-hubert-blazewicz-870-15197388732

Świnoujście wspiera Huberta ze Szczecina. Kiedy licytacja?

Licytacja odbywa się od 22 lutego do 3 marca 2024 roku na Allegro. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Huberta Błażewicza, trzyletniego chłopca ze Szczecina, który urodził się z ciężkimi wadami ośrodkowego układu nerwowego. Hubert potrzebuje stałej opieki medycznej, specjalistycznego sprzętu i leków, aby mógł żyć i rozwijać się jak inne dzieci.

Anna Biskup - Okiełznanie kopyt
Anna Biskup – Okiełznanie kopyt

Autorka obrazu z licytacji

Anna Biskup zdecydowała się podarować swój obraz na licytację po tym, jak skontaktowała się z nią mama Huberta, Karolina Błażewicz. Karolina obserwowała prace Anny na Facebooku i była pod wrażeniem jej talentu i pasji. Poprosiła ją, czy chciałaby wesprzeć zbiórkę na Huberta, która jest również prowadzona na portalu Siepomaga.pl Anna nie wahała się ani chwili i zgodziła się pomóc.

blank
Zbiórka charytatywna dla Huberta Błażewicza ze Szczecina

Zapraszamy do licytacji

Nie bądź obojętny na los Huberta i dołącz do licytacji. Możesz nie tylko zdobyć piękny obraz, ale także sprawić, że świat Huberta będzie jaśniejszy i pełniejszy nadziei. Każda złotówka się liczy i może zmienić życie tego małego bohatera. Nie zwlekaj i wejdź na Allegro, licytuj! Razem możemy zrobić więcej!

Grupa wspierająca Huberta na portalu społecznościowym:
https://www.facebook.com/groups/1590166504854415/

blank