Ochrona zdrowia i prawa przysługujące w przypadku choroby

Ochrona zdrowia i prawa przysługujące w przypadku choroby
Serdecznie zapraszamy na czwarte spotkanie informacyjne dotyczące praw pracowniczych na tema „Ochrona zdrowia i prawa przysługujące w przypadku choroby" z cyklu Sąsiedzi i koledzy – równe prawa i równe szanse?! Podczas spotkania służymy radą w zakresie ochrony zdrowia w miejscu pracy. Istnieje również możliwość poruszenia indywidualnych kwestii, z którymi borykają się Państwo, w celu znalezienia konstruktywnych rozwiązań i przezwyciężenia trudności.

Spotkanie ma charakter otwartych konsultacji:

Kiedy: 7 września 2023, godz. 15:00-19:00

Gdzie: Piekarnia 44, ul. Bolesława Chrobrego 22, Świnoujście

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować na adres mailowy: perspektywa@raa-mv.de

Cykl informacyjny o prawach pracowniczych na YOUTUBE

Więcej na temat serii spotkań "Sąsiedzi i koledzy – równe prawa i równe szanse!?"

Dzięki UE niemieccy i polscy mieszkańcy wyspy Uznam mogą razem mieszkać i pracować. Z reguły funkcjonuje to dobrze. Czasami jednak dochodzi do łamania praw pracowniczych i dużej niepewności w rozwiązywaniu takiej sytuacji. Aby lepiej sobie z tym radzić, przygotowaliśmy cykl spotkań informacyjnych wspierających polskich pracowników w Niemczech.

Aby lepiej zgłębić ten temat, przygotowaliśmy cykl spotkań informacyjnych dotyczących wspierania polskich pracowników w Niemczech wspólnie z Fundacją Friedrich-Ebert-Stiftung Mecklenburg-Vorpommern, CORRECT!, Polsko-Niemieckim Forum Kobiet, Federacją Niemieckich Związków Zawodowych Vorpommern oraz Biurem Informacyjnym EURES Rostock.

Od kwietnia do listopada organizujemy spotkania, których celem jest informowanie o prawach pracowniczych i ochronie przed dyskryminacją, wymiana informacji i nawiązywanie kontaktów. Wydarzenia odbywają się zawsze w języku niemieckim i polskim i dlatego są otwarte dla wszystkich zainteresowanych pracowników.

Ochrona zdrowia i prawa przysługujące w przypadku choroby | RAA perspektywa
www.perspektywa.de/pl/termin/ochrona-zdrowia-i-prawa-przyslugujace-w-przypadku-choroby

Katarzyna Jackowska
Źródło: iswinoujscie.pl