Odys powraca z trzema nowymi utworami na wzbogaconym albumie „OFFTOP”

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/21/24

Odys powraca z trzema nowymi utworami na wzbogaconym albumie „OFFTOP”

Po kilku miesiącach nieobecności, Odys powraca z wzbogaconym albumem „OFFTOP”, zawierającym trzy nowe utwory. Wśród nich znajdują się dwa remiksy oraz nowy singiel. To wydawnictwo jest przedsmakiem przyszłych działań artysty.

Album „OFFTOP” to debiutancka płyta młodego rapera, która cechuje się niezwykłą różnorodnością i jest przekrojówką umiejętności i inspiracji Odysa. Na płycie znajdziecie między innymi bardzo ciepło przyjęte single „Nihil Novi” (z gościnnym udziałem Gedza), „Nie Wygłupiaj Się” ( z gościnnym udziałem Miłego ATZ) oraz „Ej Stop”. Nowe utwory dodane do albumu wzbogacają jego brzmienie, oferując świeże spojrzenie na twórczość artysty.

Album „OFFTOP” w nowej wersji jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. 

Odys to jeden z najciekawszych newcomerów na polskiej rap scenie, który dał się poznać słuchaczom z ze swojego nietuzinkowego stylu – zarówno muzycznego, jak i wizualnego. Nie brakuje głosów, które stylistykę młodego rapera porównują z takimi artystami, jak Tyler the Creator. Odys to nie tylko utalentowany raper, ale również niezwykle zdolny producent, który wyprodukował między innymi wiele utworów z albumu „2020” dla takich artystów, jak Taco Hemingway, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Margaret i wielu innych.