Oficjalny sklep Emirates wprowadza specjalną kolekcję z okazji 50-lecia ZEA

Jubileuszowe pamiątki będą przypominać o obchodach narodowych

23 listopada 2021 r – Warszawa, Polska – Z okazji Złotego Jubileuszu ZEA, oficjalny sklep Emirates wypuścił limitowaną kolekcję przedmiotów, upamiętniających osiągnięcia ZEA, skąd pochodzą Emirates.

Miłośnicy lotnictwa w ZEA i na całym świecie mogą wybierać spośród szerokiego asortymentu pamiątkowych przedmiotów z unikalnym napisem „50 United Arab Emirates”. Jubileuszowy napis można zobaczyć także na Boeingach 777 i A380 ze specjalnym malowaniem, które latają na różnych trasach na całym świecie.

W kolekcji można znaleźć niemal wszystko, od modeli samolotów A380 w skali 1:250, przez przypinki do marynarek w różnych kształtach i rozmiarach, metalowe breloki w kształcie samolotów, szaliki, koszulki polo z bawełny, aż po kubki. Z okazji 50. rocznicy sklep Emirates wprowadził również ekologiczną kolekcję produktów, wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu w tym czapki i notesy.

Wszystkie produkty zadebiutowały w oficjalnych punktach sprzedaży Emirates, na Międzynarodowym Lotnisku w Dubaju, w pawilonie Emirates na Expo 2020, a także w oficjalnym sklepie internetowym Emirates.

Ponadto, w sklepie Emirates pojawi się najnowsza kolekcja produktów pierwszej klasy, która pozwoli doświadczyć wyjątkowych udogodnień najwyższej klasy podróży. Klienci mogą zabrać do domu popularne koce linii lotniczej, charakteryzujące się wyjątkowo miękką, aksamitną fakturą polaru, które rozgrzeją każdą zimową noc. Koce są dostępne w pastelowym, delikatnym kolorze błękitu. Koce są dostępne w wersji z lub bez otworów na ręce oraz nogi.

Miłośnicy wrażeń klasy pierwszej mogą również nabyć najnowsze wersje luksusowej bielizny nawilżającej Hydra Active™ linii lotniczej. Kolekcja jest dostępna w wersji dla kobiet i mężczyzn i wykorzystuje technologię mikrokapsułek z masłem shea i olejkiem arganowym, które są uwalniane podczas ruchu, zapewniając skórze ukojenie i ochronę.

Wszystkie luksusowe artykuły pierwszej klasy można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Emirates.

Adblock test (Why?)

zródło: Infowire.pl