Oktoberfest w przestworzach: linie Emirates wprowadzają bawarskie specjały podczas lotów do Niemiec

27 września 2021 r. – Warszawa, Polska – Emirates po raz kolejny zachwycają klientów, wprowadzając na pokład swoich samolotów regionalne tradycje kulinarne. Tym razem pasażerowie Emirates lecący z Dubaju do Niemiec mogą cieszyć się słodkimi i pikantnymi smakołykami Oktoberfest.

Pasażerowie we wszystkich klasach podróży, lecący z Dubaju do 4 niemieckich lotnisk: Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburga i Monachium, będą mogli delektować się bawarskim daniem głównym i deserem do 3 października.

Podróżujący w klasach pierwszej i biznes mogą skosztować leberkäs, typowej niemieckiej pieczeni z wołowiny i kurczaka, podawanej z kiszoną kapustą, sałatką ziemniaczaną i czerwoną rzodkiewką oraz słodką musztardą. Danie główne można zwieńczyć gorącym strudlem jabłkowym z sosem waniliowym w klasie pierwszej i bienenstich, tradycyjnym niemieckim ciastem z migdałami i miodem, w klasie biznes.

Klienci Emirates lecący z Dubaju do Niemiec w klasie ekonomicznej mogą również wybrać leberkäs jako danie główne, podawane jest z puree ziemniaczanym oraz kapustą kiszoną ze smażoną cebulką. W ramach deseru serwowane jest ciasto bienenstich.

Kultowy salon pokładowy Emirates A380, dostępny dla pasażerów podróżujących klasą pierwszą i biznes, będzie oferował całą gamę przekąsek inspirowanych Bawarią, będą to m.in. kanapki z serem ementaler z korniszonami, mini precle z tradycyjnymi dipami, takimi jak obatzda, bawarskie ciastka, a także małe serduszka z piernika, którymi można podzielić się z ukochaną osobą.

Linie Emirates oferują obecnie 2 loty dziennie z Dubaju do Frankfurtu, codzienne połączenia do Monachium, a także 6 lotów tygodniowo do Dusseldorfu i 5 lotów tygodniowo do Hamburga. Przewoźnik ogłosił niedawno, że wraz z wprowadzeniem zimowego rozkładu lotów, pod koniec października, zwiększy swoje oferowanie do Niemiec – pojawią się codzienne połączenia do Dusseldorfu i Hamburga. Popularny flagowy A380 również powróci do tych dwóch miast. W odpowiedzi na złagodzenie międzynarodowych protokołów wjazdowych i wzrost popytu wśród pasażerów, linie Emirates rozszerzają zakres usług wznawiając trasy i oferując większą liczbę lotów w swojej europejskiej sieci.

Linie Emirates oferują wielodaniowe menu we wszystkich klasach. Oprócz regionalnej kuchni w swoich comiesięcznych menu, Emirates często wprowadzają na pokład świąteczne posiłki, słodycze, napoje i desery, aby uczcić specjalne okazje, od światowych wydarzeń sportowych po świąteczne okazje, takie jak Boże Narodzenie, chiński Nowy Rok czy święto Diwali.

Zdrowie i bezpieczeństwo: traktując zdrowie i dobre samopoczucie pasażerów jako najwyższy priorytet, linie Emirates wprowadziły kompleksowy zestaw środków bezpieczeństwa na każdym etapie podróży. Linie lotnicze wprowadziły również niedawno technologię zbliżeniową i rozszerzyły swoje możliwości weryfikacji cyfrowej, aby zapewnić swoim klientom jeszcze więcej możliwości korzystania z IATA Travel Pass

Elastyczność i pewność: Emirates nadal przodują w branży dzięki innowacyjnym produktom i usługom, które odpowiadają na potrzeby podróżnych w tym dynamicznym czasie. Ostatnio przewoźnik rozwinął swoje inicjatywy w zakresie obsługi klienta, oferując jeszcze bardziej elastyczne zasady rezerwacji, rozszerzenie ochrony ubezpieczeniowej od wielu ryzyk i pomagając lojalnym klientom w zachowaniu ich mil i statusu członkostwa.

Adblock test (Why?)

zródło: Infowire.pl