Olivia Addams o odzyskiwaniu uczuć w „Feelings Back”

„Feelings Back” autorstwa Olivii Addams to dotykająca duszy ballada, która rezonuje z każdym, kto kiedykolwiekpragnął cofnąć czas i odzyskać utraconą miłość. Dzięki swej melodyjności iszczerym tekstom piosenka oddaje gorzką nostalgię za latami spędzonymi z kimśwyjątkowym.

Głos Olivii zabiera słuchaczy w emocjonalnąpodróż, podczas której poczucie rezygnacji miesza się z nadzieją, że pomimoupływu czasu, gdzieś na końcu czeka szczęśliwy finał. Delikatny rytm utworu zachęcado kołysania się, a jego subtelna aranżacja tworzy aurę tęsknoty.

Z każdym wersem singiel „Feelings Back” prowadzi narrację o pojednaniu i akceptacji, zachęcając słuchaczy,aby zaakceptowali przeszłość i patrzyli z nadzieją w przyszłość. To piosenka,która chwyta za serce, wywołując zarówno smutek, jak i ulgę, i pozostawiając posobie iskrę nadziei i optymizmu. To utwór, który dzięki swojej chwytliwejmelodii będziesz nucić, nawet gdy z nostalgią myślisz o mijających latach.

Piosenka została napisana przez Mariusa Dię,Olivię Addams i Călina Grăjdana. Produkcją zajęli się Marius Dia i CălinGrăjdan. Niesamowity teledysk wyreżyserowała Isabella Szanto, za zdjęciaodpowiadał Denis Rusanovski, a produkcją zajął się Bogdan Zamonea.

„Wyruszam w podróż z moim nowym singlem „FeelingsBack”, w której pragnę poskładać złamane serca i ukoić bóle przeszłości. Tapiosenka to też delikatne zaproszenie do pogodzenia się z utraconym czasem. Poszukiwaniauczuć zawsze zaczynajmy od akceptacji i zrozumienia.” – mówi Olivia Addams.