Olivia Rodrigo i Joshua Bassett w duecie. Jest chemia?

04/30/21

Olivia Rodrigo i Joshua Bassett w duecie. Jest chemia?

Premiera drugiego sezonu „High School Musical: The Musical: The Series” zaplanowana jest na 14 maja, a już teraz można posłuchać „Even When/The Best Part” w wykonaniu Olivii Rodrigo i Joshuy Bassetta – pary na ekranie, a kiedyś ponoć także w życiu prywatnym.

Każdy fan Olivii Rodrigo doskonale orientuje się w historii miłosnego trójkąta rzekomo opisanej w „drivers license”. Olivia i Joshua Bassett, gwiazdy serialowej wersji „High School Musical”, w produkcji wciąż grają parę. Duet „Even When/The Best Part” będzie można usłyszeć w nowych odcinkach produkcji. Nini (Rodrigo) i Ricky (Bassett) muszą radzić sobie z nową sytuacją: związkiem na odległość.

Olivia Rodrigo zyskała światowy rozgłos za sprawą wydanego w styczniu 2021 „drivers license” – utwór okupował szczyt Hot 100 przez 8 tygodni. 18-latka wydała później singiel „deja vu”, a także zapowiedziała debiutancki album solowy „Sour” (premiera 21 maja, więcej informacji TUTAJ

W rozmowie z magazynem „Billboard” Joshua Bassett opowiedziała o najnowszym duecie z ekranową partnerką: – Kiedy nagrywaliśmy, grałem utwór na gitarze i miałem w głowie wokal Olivii, mimo że jej nie było nawet obok, bo ona rejestrowała swoją partię w innym miejscu! Niesamowite, zwłaszcza że efekt końcowy jest magiczny. Bez bicia przyznaję, że to mój ulubiony utwór z całego drugiego sezonu.
Źródło: Universal Music Polska