Otlewsky przedstawia nowy utwór

Otlewski – Ratuj mnie

Zaledwie miesiąc temu miała miejsce premiera kawałka „Dolo”, a już teraz Otlewsky prezentuje kolejną nowość. Jak sam mówi, wiele osób dopytywało i czekało na singiel w języku polskim, więc ich prośby musiały zostać wysłuchane. „Ratuj mnie” jest już dostępne we wszystkich platformach streamingowych!

Otlewsky to młody raper, który dotychczas wydał takie kawałki jak: „Like me”, „Zdobędę”, „Woah” czy „Melancholy”. Nowy utwór jest jednak trochę inny niż poprzednie, ponieważ w pewnym stopniu stanowi ironię, w której raper porusza kwestie ważne dla niego na co dzień.

Zestawienie tytułu i słów kawałka może budzić zaskoczenie, gdyż Otlewsky nowy materiał nazwał „Ratuj mnie”, jednak wsłuchując się w słowa, można zrozumieć, że nie potrzebuje już żadnej pomocy. Kawałek porusza także kwestie ludzkiej egzystencji, która postrzegana jest przez Otlewsky’ego jako nieustający wyścig z czasem, w którym przegrywamy. Czy tego chcemy, czy nie, czasu mamy ciągle coraz mniej.

W „Ratuj mnie” znajdziecie także fragmenty opowiadające o ambicjach rapera i jego marzeniach, by być na szczycie, móc ciągle dążyć do wyznaczonych celów i zawsze robić to, co kocha najbardziej na świecie. By móc czuć się zrealizowanym, musi zaspokoić także jeszcze jedną potrzebę – posiadanie drugiej połówki, która będzie idealnym dopełnieniem rapera.

SPRAWDŹ