„Ozdoba”, Sad Smiles prezentują kolejny singiel

Źródło: Universal Music Polska
06/12/24

„Ozdoba”, Sad Smiles prezentują kolejny singiel

Zespół przed rozpoczęciem wakacji, prezentuje nowy singiel. Kawałek w letnim stylu, który wprowadzi Was w klimaty wakacyjnych festiwali i koncertów. Ale ma też głębsze znaczenie…

– „Ozdoba” opowiada o czuciu się jak cień. Jak coś nieistotnego. Może pasować do wielu życiowych sytuacji – mówi wokalista grupy Szymon Jarmuła.

Do utworu powstał klip, który Sad Smiles po raz kolejny stworzyli metodą DIY. Tym razem wyciągnęli ze swoich telefonów to, co sami zarejestrowali podczas prób, koncertów, pracy w studiu oraz na backstage’u poprzednich teledysków.

„Ozdoba” jest trzecim po „Rutynie” i „Czuj!” singlem, zapowiadającym debiutancki album Sad Smiles, który jest właśnie dopieszczany przez zespół, który tworzą: Szymon Jarmuła, Filip Abram, Tymon Łuszcz, Patrycja Szawica. 

Sad Smiles, mimo młodego wieku (są jeszcze przed maturą), mają na koncie liczne sukcesy. Wygrali Jarocin Festival, wystąpili na OFF Festivalu, Great September, CieszFanowie, Watermill (Niemcy) i Takt Festivalu (Serbia). Liczba wszystkich koncertów już dawno przekroczyła magiczną setkę, co świadczy o ich rosnącej popularności i niekwestionowanej umiejętności przyciągania kolejnych fanów. 

Koncerty, podczas których można już usłyszeć nowe kawałki, są bez wątpienia najmocniejszym atutem grupy, a ich najbliższe plany przedstawiają się następująco:

07.06 – Gorzów Wielkopolski
08.06 – Kostrzyn n. Odrą + Pull The Wire i Nocny Kochanek
21.06 – Łomianki
22.06 – Strzałkowo
27.06 – Poznań + The Cassino
29.06 – Jarosław + Małgorzata Ostrowska
20.07 – Jarocin Festival
27.07 – Nurzec
17.08 – Kazimierz Dolny + Myslovitz

W listopadzie, zespół wystąpi na drugiej edycji festiwalu Inside Seaside, w Gdańsku, gdzie będzie dzielić scenę z takimi artystami jak: Hania Rani, Vito Bambino czy Artur Rojek.

blank