Pascal Letoublon i Ilira w nostalgicznym singlu

01/09/23

Pascal Letoublon i Ilira w nostalgicznym singlu

Pascal Letoublon powraca z „Time After Time” we współpracy z Ilirą. Ich najnowsza piosenka opowiada o nieodłącznych elementach przyjaźni, miłości i związków – tęsknocie, lojalności i sile. Z początku delikatny utwór szybko wyciąga słuchacza na sam środek parkietu.

Ilira komentuje współpracę: – „Time After Time” sprawia, że uderza mnie czysta nostalgia. Ilekroć słyszę tę piosenkę, mam przed oczami cały film i poruszającą miłosną historię. Niesamowicie było pracować nad tym utworem z Pascalem, dlatego nie mogę się doczekać, aż świat go usłyszy.

Podnoszącego na duchu, intensywnego brzmienia Pascala Letoublona po prostu nie da się wyrzucić z głowy. W 2020 roku podbił TikToka kawałkiem „Friendships”, który ma już 75 milionów wyświetleń. Wkrótce wydał zaktualizowaną wersję piosenki z Leony i osiągnął złoto we Francji oraz w Niemczech. Jego dotychczasowe nowatorskie produkcje obejmują liczne remiksy, m.in. dla Sophie and the Giants. Szczęśliwcy, którzy mieli okazję doświadczyć jego występów na żywo, wiedzą, że 26-letni Pascal nie ma sobie równych. Nic więc dziwnego, że już planuje kolejne tegoroczne niespodzianki.

Zróżnicowane pochodzenie Iliry pozwala jej błyszczeć pełną mocą. Urodzona w Szwajcarii z albańskimi korzeniami artystka większość czasu spędza w Anglii, gdzie pracuje nad nową muzyką. Swoją pozycję w branży umocniła współpracą z takimi artystami jak Alle Farben, Tiesto, Galantis, Sigala, VIZE i Cheat Codes oraz katalogiem ponad 400 milionów streamów na wszystkich platformach. Dzięki bezwarunkowemu oddaniu muzyce i nieopisanej energii, jej karierze nic nie stoi na przeszkodzie – Ilira zmierza prosto na szczyt.
Źródło: Universal Music Polska