Pełen nadziei NF zapowiada piąty album studyjny

02/20/23

Pełen nadziei NF zapowiada piąty album studyjny

Pochodzący z Michigan raper powraca z poruszającym singlem „HOPE”. Artysta analizuje swoją dotychczasową muzyczną podróż i z nadzieją spogląda w przyszłość. Utwór jest zapowiedzią piątego albumu o tym samym tytule. Premiera 7 kwietnia.

Nie każdy może pozwolić sobie na odwagę, by marzyć o wielkich rzeczach. NF ma jednak jasną definicję sukcesu: „słuchanie tego, co mówi twoje serce”. Raper dzieli się w piosence doświadczeniem wytrwałości oraz niepodważalnej wiary w siebie na przekór innym. Premierze piosenki towarzyszy podnoszący na duchu teledysk, który oddaje jego bunt i autentyczność.

„HOPE” to tytułowy oraz wiodący singiel z płyty. Nadchodzące wydawnictwo będzie pierwszym albumem rapera od czasu platynowego „The Search” (2019) oraz pierwszym dużym projektem od wydania uznanej składanki „CLOUDS (THE MIXTAPE)” z 2021 roku.

Album jest już dostępny w przedsprzedaży – fani mają do dyspozycji m.in. limitowany boxset czy podpisane egzemplarze płyty.

Znany z błyskotliwych tekstów i niemalże filmowych produkcji, NF zbudował lojalną rzeszę fanów, dzięki której znalazł się na liście 50 najczęściej streamowanych raperów wszech czasów z 50 milionami streamów tygodniowo. Nadchodząca płyta „HOPE” zawierać będzie 13 utworów, w tym współprace z nominowanymi do Grammy artystami: piosenkarką i autorką tekstów Julią Michaels oraz raperem Cordae.

Tracklista:

1. HOPE

2. MOTTO

3. CAREFUL (feat. Cordae)

4. MAMA

5. HAPPY

6. PANDEMONIUM

7. SUFFICE

8. GONE (feat. Julia Michaels)

9. BULLET

10. TURN MY BACK

11. MISTAKE

12. LET EM PRAY

13. RUNNING

Muzyka od zawsze jest formą ucieczki oraz ekspresji NF. Potęgę jego wrażliwości widzieliśmy już takich hitach jak „Let You Down” i „The Search”. Koncertując po całym świecie, sprzedał dotąd ponad pół miliona biletów.

Odkąd w 2015 roku zadebiutował z „Mansion”, fanbase NF wciąż rośnie. Do tej pory raper zdobył ponad 30 miliardów streamów i 65 certyfikatów na całym świecie. Dwukrotnie podbił szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów w USA.

NF, a tak naprawdę Nate Feuerstein, pochodzi z Michigan. Fani pokochali go za szczerość i surowe emocje, które były ważnym elementem drugiego krążka, „Therapy Session”. W 2017, za sprawą „Perception”, raper po raz pierwszy mógł cieszyć się numerem 1 w zestawieniu Billboard Top 200. Latem 2019 ukazał się album „The Search”, który także zadebiutował na szczycie list sprzedaży w Stanach.

Artyście nie zależy na autopromocji i rozgłosie w mediach społecznościowych. Jego sukces pochodzi bezpośrednio z muzyki i autentycznych tekstów. Jak zauważa „Forbes”: – Sukces NF świadczy o tym, co można obecnie zrobić poza tradycyjnym systemem. Silna rzesza fanów i niesamowity zapał stanowią świadectwo jego statusu w świecie hip-hopu.

Wydany w 2021 roku projekt „CLOUDS (THE MIXTAPE)” zadebiutował w pierwszej trójce listy Top 200 Albums i listy Top R&B/Hip-Hop Albums. Mimo zeszłorocznej nieobecności, jego pozycja w branży jest silniejsza niż kiedykolwiek. Wzmocni ją nadchodzący krążek „HOPE”.
Źródło: Universal Music Polska