„Piękno w domu” proponuje piękne i niedrogie gadżety do kuchni dla pani i pana domu, którzy mają już wszystko

Żródło: PAP Mediaroom

blank

Szukasz prezentu dla pani domu lub pana domu, którzy mają już wszystko? A może rozglądasz się za estetycznie wykonanymi gadżetami, które mogą dopełnić wyposażenie Twojej kuchni? Oto 7 wybranych akcesoriów do kuchni proponowanych przez „Piękno w domu”. W sklepie można znaleźć niedrogie i designerskie przedmioty domowe, które mogą być świetnym prezentem dla każdego gospodarza, każdej gospodyni i domowych kucharzy.

Krajacz do pizzy w kształcie roweru

Czy krojenie pizzy może być świetną zabawą? Tak! Dla wszystkich wielbicieli włoskich placków, bruschetty i panini czekają urocze krajacze pizzy w designerskich kształtach, na przykład roweru. Mogą stać na blacie w kuchni lub stole w jadalni przez cały czas, ponieważ stanowią doskonałą dekorację. Gdzie takie kupić? Zajrzyj na https://www.pieknowdomu.pl/, gdzie czekają akcesoria do domu o wysokiej estetyce, ale w niewygórowanych cenach.

Otwieracz do butelek w ozdobnym kształcie

Jeśli szukasz niedrogiego, przydatnego i w dodatku ładnego gadżetu kuchennego na prezent, spójrz na otwieracze do butelek w designerskich kształtach. Mogą przypominać flaminga, ananasa albo tukana – propozycji w sklepie Piękno w domu jest sporo, więc z pewnością wybierzesz motyw, który spodoba się osobie obdarowywanej.

Piękno w domu i dekoracyjne korki do wina

Czym zamknąć wino stojące na stole lub w barku, aby nie zwietrzało, ale też aby prezentowało się ładnie? Korek do wina nie musi być nudny. Może mieć na przykład kształt gwiazdki lub czapki Mikołaja – podkreśli wówczas charakter okazji. Zajrzyj do kategorii z gadżetami do kuchni w sklepie „Piękno w domu”, aby wybrać ulubiony kształt korka do wina.

Złota miarka z grawerem na Dzień Mamy

Szukasz spersonalizowanego prezentu na Dzień Mamy? Złota łyżka z grawerem, służąca do odmierzania kawy, to drobny podarunek, który z pewnością spodoba się każdej mamie. Będzie też przydatny – za każdym razem, gdy mama będzie przyrządzać aromatyczną kawę, będzie myśleć o swoich dzieciach. Łyżka ma klips, dzięki czemu może jednocześnie służyć jako szczelne zamknięcie do opakowania kawy. Praktyczny i piękny gadżet na prezent.

Dekoracyjne nakładki silikonowe na garnek

Zakład, że nie masz jeszcze tego w swojej kuchni. Nakładki silikonowe na garnek uniosą pokrywkę, dzięki czemu zawartość naczynia nie wykipi. Przydadzą się w niezliczonych sytuacjach w kuchni. Cała zabawa tkwi w ich kształcie – silikonowe nakładki na garnek mogą mieć na przykład kształt baranka. Kolejny przykład uroczego przedmiotu za kilka złotych, który można kupić na platformie „Piękno do domu”.

Ozdobny uchwyt na łyżkę w sklepie „Piękno w domu”

Sklep „Piękno w domu” udowadnia, że designerskie przedmioty do domu mogą kosztować zaledwie kilka, kilkanaście złotych. Nie trzeba wydawać fortuny, aby zamówić ozdobny uchwyt do odkładania łyżeczki na kubku – w kształcie dłoni. To tylko wybrane przykłady gadżetów, które można tam nabyć za kilka złotych. Warto też zajrzeć do działu z porcelaną, gdzie czeka piękna zastawa najlepszych marek – zawsze w konkurencyjnych cenach.

Więcej na https://www.pieknowdomu.pl/

Źródło informacji: ALTOM