Pierwsza melodia roku Sigali

01/21/22

Pierwsza melodia roku Sigali

Brytyjski DJ i producent Sigala wchodzi w 2022 rok z nowym singlem „Melody”. Wydany dziś utwór łączy w sobie wszystkie cechy znanych do tej pory wydawnictw artysty – to doskonały pop wzmocniony przez charakterystyczny dla niego rześki dźwięk.

Ten zaraźliwy hymn wręcz pęka w szwach od energetyzujących dźwięków i potężnych symfonii, tworząc prawdziwy hit parkietu. „Melody” bez wątpienia będzie ścieżką dźwiękową 2022 roku.

Sigala opowiada: „«Melody» została napisana w moim studio w Londynie z grupą bliskich przyjaciół, z którymi znam się od dawna. Postanowiliśmy stworzyć niezapomnianą melodię i ostatecznie wykorzystaliśmy tę koncepcję jako podstawę piosenki. Opowiada o spotkaniu kogoś, kogo po prostu nie można wyrzucić z głowy. Chciałem, aby ta piosenka miała podnoszący na duchu wpływ trance podobny do «Wish You Well», ponieważ wciąż jest jedną z moich ulubionych płyt wszech czasów”.

„Melody” jest pierwszym wydawnictwem Sigali w tym roku po pracowitym 2021 roku, w którym to triumfalnie powrócił na scenę koncertową. Po występach w ramach Summer of Festival, które obejmowały występy na scenie w Boardmasters, Sigala zagrał dla tysięcy fanów podczas wyprzedanej trasy po Ameryce Północnej. Następnie kontynuował trasę w Wielkiej Brytanii z koncertami „Sigalaland”, której kulminacją był specjalny świąteczny występ Ministry of Sound.

Rok 2022 ma być kolejnym wyjątkowym rokiem dla Sigali, który z niecierpliwością wyczekuje ponownego spotkania ze swoimi międzynarodowymi fanami i przeniesienia doświadczenia na więcej elektryzujących koncertów na żywo. Zapowiada się niezapomniane lato!

„Melody” przybliża nas o krok do wypełnionego bangerami, wyczekiwanego drugiego albumu Sigali, który ma szansę stać się najważniejszą ścieżką dźwiękową nadchodzącego lata. Debiutancki album „Brighter Days” był najwyżej notowanym debiutem tanecznym 2018 roku, co czyni go przełomowym rekordem z ponad 136 tys. sprzedaży w samej Wielkiej Brytanii.

Sigala ma na koncie między innymi 7 platynowych i 9 złotych płyt. Jego muzyka została już odtworzona ponad 2 miliardy razy, a teledyski liczą sobie ponad miliard wyświetleń. „«Melody» oznacza dla mnie nowy rozdział – rok 2022  będzie znacznie większy”, zapowiada artysta.

Źródło: Sony Music Poland

Radio Świnoujście

FREE
VIEW