Piosenka – Rodzinny interes

Telewizja Puls wraz z aktorami serialu „Rodzinny interes” – Romanem Szczeblewskim i Patrykiem Janasem – przygotowała teledysk promujący serial.

Autorami i pomysłodawcami piosenki są Roman Szczeblewski i Patryk Janas, którzy w „Rodzinnym interesie” wcielają się w mechaników Bronka i Dawidka. Roman Szczeblewski jest również tekściarzem, działa w założonym przez siebie Kabarecie RO-PA. Patryk Janas jest wokalistą w zespole Deep Dance. Teledysk nakręcił i zmontował Arkadiusz Wierak,studia „MusicLoft” użyczył producent muzyczny Mariusz Bereziak, który skomponował muzykę do piosenki. W teledysku wykorzystano fragmenty serialu „Rodzinny Interes” nadawanego od 31 sierpnia o godz. 17.00 w TV Puls.

Rodzinny interes” to serial  opowiadający o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W nowych odcinkach na widzów czekają historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne!  Poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który nie pojawił się na własnym wieczorze kawalerskim. Do warsztatu przyjadą wspaniałe pojazdy jak: stara Warszawa, garbus, czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim namiesza nowy bohater – tajemniczy Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Magdalena Modra-Krupska, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas.