Piotr najszybszy na 304. parkrunie

Piotr najszybszy na 304. parkrunie
Najtrudniejsze w bieganiu w sobotni poranek jest założenie butów sportowych i wyjście z domu, a potem zmierzanie w kierunku Parku Zdrojowego na parkrun.

Ten poranny trud rekompensuje spotkanie z biegowymi przyjaciółmi i pokonanie wspólnie naszej znanej i lubianej parkrunowej trasy.

Po sygnale do startu koordynatora 304. parkrunu Arkadiusza Drzewieckiego biegacze, chodziarze oraz nasi czworonożni przyjaciele wypełnili alejki parku. Na trasie przy fontannach Agnieszka Drzewiecka wskazała drogę, potem na wysokości szpitala Aneta Burnat – Szczęsna, aby w okolicach kuźni nie pobłądzić Tadeusz Olszyk naprowadzał uczestników parkrunu w odpowiednią dróżkę.
Piotr najszybszy na 304. parkrunie [1]

Na trasie za długo nie chcieli przebywać: Piotr Moździesz 18:57, Łukasz Goliński 21:12, Łukasz Jadach 22:00. Natomiast wśród Pań: Natalia Tomaszewska 23:13, Sylwia Sułkowska 24:30, Agnieszka Grymuła 24:43. Rekordy osobiste uzyskała Michalina Gosecka oraz Ola Stępień.

Szczegółowe wyniki dostępne tutaj:
www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/
Miło było gościć parkrun Jabłonna parkrun Zielona Góra parkrun Jezioro Zatorze, Konin parkrun Kraków parkrun Chrzanów parkrun Gorzów Wielkopolski parkrun Szczecin parkrun Łódź i parkrun Warszawa, ale nie wiemy który.Piotr najszybszy na 304. parkrunie [2]

Wszystkim gratulujemy.

Podziękowania kierujemy do wolontariuszy, dzięki którym inni mogli pobiegać potruchtać i złapać trochę endorfin.
Zapraszamy już w sobotę, dobra zabawa gwarantowana.

Zespół parkrun ŚwinoujścieŹródło: iswinoujscie.pl